SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
Panowie 2 tygodnie na MK677 i powiem, że zaczyna się konkretnie wkręcać. Szczególnie wytrzymałość i chęci do treningu na plus.
Nie wziąłem wczoraj przedtreningówki i poszło jak zawsze, czyli jest nieźle ;)
Nie wysypało mnie, nie nabieram wody, mam zaj**iste sny więc to raczej nie wyj**ka z PH w srodku...
Jak długo polecacie na tym leciec?
Brał ktos dluzej niz 2 miesiace ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2981
Jakiej firmy to MK i jakie dawki??


Zmieniony przez - bulet1978 w dniu 2016-10-26 10:41:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
bulet1978
Jakiej firmy to MK i jakie dawki??



Zmieniony przez - bulet1978 w dniu 2016-10-26 10:41:49


Codex Labs, biorę 3 kapsulki dziennie więc 30mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
2 tyg Mk 677 i już czujesz heh ładnie sobie wkrecasz. Ale placebo też robi robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
A co w tym dziwnego ? a według Ciebie ile czasu trzeba czekać? miesiąc ? rok ? u wiekszości osób pierwsze tygodnie juz czuc wzrost apetytu,puchniecie wodą itd
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Tak powinno działać jak jest tam to co miało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2981
Lecisz to solo?? Jakiś PCT po tym trzeba ?? Napisz po cyklu jakie wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
bulet1978
Lecisz to solo?? Jakiś PCT po tym trzeba ?? Napisz po cyklu jakie wyniki


Mk lecę solo, po cyklu mam Clome...póki co jestem bardzo zadowolony, nie myslalem ze bedzie az tak dobrze bo nowości są pimpowane na sile a tu mila niespodzianka.
Do dzisiaj :
- poprawa samopoczucia na max
- lepszy sen, gleboki i wyrazniejszy
- niesamowita pompa na treningu, zostaje do kolejnego
- sila lekko na plus ale zaczyna sie dopiero 3 tydzien wiec licze na wiecej
- o dziwo waga nie wzrosla a sylwetka jest ubita, twardsza

Jesli progres sie utrzyma to polece jeszcze 3 miesiace na tym MK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Clomid po "cyklu" na mk677

A i te wszystkie powyzsze rezultaty po 2 tyg? Noooo to mdrol zdetronizowany bo mamy nowego krola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5287
warezz
Clomid po "cyklu" na mk677

A i te wszystkie powyzsze rezultaty po 2 tyg? Noooo to mdrol zdetronizowany bo mamy nowego krola


Hmm gdybyś czytał cały wątek a nie tylko ostatnią wypowiedz to wiedzialbys, ze wczesniej bralem MK z innej firmy, ktorej tutaj nie bede reklamowal...pisalem o tym wczesniej.
Poszlo jedno opakowanie i 60% drugiego, zadowolenia brak...wiec mostkiem przeszedlem na inne MK celem sprawdzenia i porownania dzialan obu srodkow.
To teraz Ty mi powiedz:
- brales MK 3 miesiace, ze wysuwasz wnioski o zaletach/wadach ?
- braleś w ogóle MK , ze wiesz ze po 5 miesiacach stosowania nie zablokuje w ogole ?
Tak myslalem...
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium