Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Temat: Treść:
Temat został odczytany 91957 razy
słowa kluczowe: alternatywa 
Autor

PH-alternatywa dla SAA.

Daras91

Wysłana - 30 lipca 2009 15:42    Edytuj Cytuj
nie chce zakładać nowych tematów wiec zapytam tutaj. Co sądzicie o PH tj.:
- Massdrol/Superdrol ( znalazłem to na aukcji ale z tam tąd raczej nie bede brał i czy massdrol i superdrol to to samo ?)
- AVAR
- OXANAVAR
- S-DROL

interesuje mnie co lepsze, gdzie mniej skutków ubocznych i co na osłone, czas działania itp. z góry dzieki

nrw

Wysłana - 30 lipca 2009 22:33    Edytuj Cytuj
Massdrol/Superdrol to to samo

Napisze tak sa pewniejsze firmy produkujace PH niz te ktore wymieniles.
 



Daras91

Wysłana - 30 lipca 2009 22:43    Edytuj Cytuj
mozesz mi napisac jakie ? na PW albo gygy

nrw

Wysłana - 30 lipca 2009 23:10    Edytuj Cytuj
Z pewniaków np. Competitive edge labs
 



567890

Wysłana - 31 lipca 2009 12:26    Edytuj Cytuj
j.w.

Daras91

Wysłana - 31 lipca 2009 12:58    Edytuj Cytuj
ok dzieki. ale na początek chyba wezme massdrol'a a później sie pomysli

Daras91

Wysłana - 31 lipca 2009 13:12    Edytuj Cytuj
a wiesz może cos o tym produkcie : "COMPETITIVE EDGE LABS M-drol" bo wyczytałem na forum ze dobry i idzi po nim i masa i siła i obwody itd. prawda to ? jeśli tak to interesuje mnie ile on kosztuje i gdzie można to nabyć.. ? bo chciałem brac cos z koksów ale mysle że ph sa troche bardziej bezpieczne itp.

nrw

Wysłana - 31 lipca 2009 13:31    Edytuj Cytuj
Na pierwszy raz m-drol za silny tym bardziej,ze wazysz 63 kg.Troszke za wczesnie na zabawy w saa czy ph.
 



Banks00

Wysłana - 31 lipca 2009 22:51    Edytuj Cytuj
bo chciałem brac cos z koksów ale mysle że ph sa troche bardziej bezpieczne
I tu sie gruubo mylisz. A szczególnie odczuje to Twoja wątroba. Za wcześnie na takie specyfiki, bez diety nawet koks na niewiele sie zda

wietas85

Wysłana - 31 lipca 2009 22:57    Edytuj Cytuj
kończe właśnie cykl h-drol + epi i zastanawiam się co z odblokiem bo konkretnie nie czuje sie zablokowany. Libido w normie i samopoczucie ok. Mialem kupic pct assist i jakis tribulus ale w tej sytuacji nie wiem czy bedzie to potrzebne. Póki co w ostanim tygodniu cyklu zaczałem szamać kreatynke no ale nie wiem co zakupić po cyklu. Co o tym myślicie???jak jest ok to obejdzie sie bez odbloku?
 
...only God can judge me...
 
Odpowiedzi jest na 164 stron.      poprzednia  następna 
 
Wybierz stronę:  

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.