SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425067

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
na mdrolu planuje masowke wiec musze przed tym cyklem chyba troche podciac i fatu spalic bo jak na mdrolu zmasuje to obawiam sie zbytniego zalania...tak to sobie rozkminilem

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
dobra bede szamal zdam sie na opinie doswiadczonych kolegow :D pozdro. i do napisania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
wietas
to czy sie zalejesz na mdrolu z epi, czy nie bedzie zalezalo tylko od diety, od Ciebie
bo mozna naprawde ladna, czysta mase na tych srodkach zrobic

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
od poniedziałku wchodze na D-Box, brał to ktoś , jakie efekty i jak mu szło ja skończe dam żnać jak na mnie podziałało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
thx wylliam za rady (sog nie wchodzi). z tym cyklem to i tak sie jeszcze wstrzymam z dwa miechy a venoma stestuje bo i tak juz kupilem a zawsze bylem ciekaw jak on działa. co do diety to przykładam sie i wiem ze od niej bedzie zalezal caly efekt.pozdro!

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
Mam pytanie co do dawkowania na cyklu:

massdrol KS 1-2 10mg ED, 3-4 20mg ED

Dołożyć Epi po tym cyklu?? Osłonki i micha obowiązkowo, mono i cell pump ile dni po??. Mam listek Clomidu, wystarczy na odblok?? Jaka dawka po tym cyklu?? Co ew. zmienić ?? Czytałem sporo postów ale odpowiedzi nie są jednoznaczne

1. WIEK: 21
2. WAGA: 95
3. WZROST: 191
4. WYMIARY:
-biceps: 40
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2
6. DIETA: Low carb
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: Split 4xweek
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110



Zmieniony przez - BadBoyPB w dniu 2009-10-05 14:40:38

Zmieniony przez - BadBoyPB w dniu 2009-10-05 14:45:22

Zmieniony przez - BadBoyPB w dniu 2009-10-05 14:52:26

Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Z czym łączyć H-DROL?

Z pewnością H-DROL jako pojedynczy suplement skutecznie zwiększy hipertrofię mięśni, jednakże, Ci, którzy chcą jeszcze bardziej spotęgować jego działanie, zachować lub zwiększyć osiągnięte przyrosty masy mięśniowe po cyklu na H-DROL, mogą połączyć go z Novedex XT (zawierającym zastrzeżoną mieszankę trzech sprawdzonych klinicznie związków przeciwdziałających aromatazie, które według badań maksymalnie zwiększają biodostępność endogennego testosteronu).

Dla zaawansowanych kulturystów/sportowców, chcących spotęgować działanie H-DROL, pragnących ustrzec się przed spadkami, polecamy następujący cykl:

1 tydz. 2 tydz. 3 tydz. 4 tydz. 5 tydz. 6 tydz.
H-DROL 2 tab/dziennie 2 tab/dziennie 2 tab/dziennie 2 tab/dziennie
Novedex XT ----- ------ 2-3 kaps / dziennie 2-3 kaps / dziennie 4 kaps / dziennie 4 kaps / dziennie

Takie coś znalazłem na bodyzone.pl cczy przy tym novedexie nie trzeba juz odbloku clomidu nie zarzucac...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
1-2 M Drol 1 kaps ed
3-4 M Drol 2 kaps ed
3-6 Epi 3 kaps ed


chlopaki jak odblok?

Odblok wykonujemy taki,jak w przypadku cykli na oralach.
Po cyklu na środkach mniej inwazyjnych np. Epi:
Drugiego dnia po zakończeniu cyklu:
1-14 Clomid 50mg ED
Po "mocnych" cyklach:
1-5 Clomid 100mg ED
6-21 Clomid 50mg ED

2wersja,21dni ?(m drola sa male dawki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
BadBoyPB - ja bym dal 50mg clomid przez 12 dni akurat 1 listek Kreatyne zacznij tydzien przed koncem massdrola. Cell Pump jak skonczysz massdrola.

ARyNeKM - ja bym dal 50mg clomid przez 12 dni akurat 1 listek

roooster - po novedex xt juz nie trzeba sie odblokowywac bo on sam w sobie jest boosterem test

Zmieniony przez - dukeluke w dniu 2009-10-11 22:50:37

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
za jakis czas jak już pisałem robię cykl M-DROL + E-STANE. z poprzedniego cyklu zostało mi 30 tabletek H-DROLA, zastanawiałem się czy dałoby się je jakoś wykorzystać... co myślicie o wrzuceniu tego w.w cykl?może na kicka jakoś?jeśli to głupota to piszcie bo to tylko taka moja rozkmina i ogolnie jestem ciekawy czy ktoś coś takiego testował

...Fluctat Nec Mergitur...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium