SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 425057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
Okej jasne :)

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
epi z chaparral labs ktore mozna jeszcze czasem dostac, powinno dobrze dzialac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1744
Witam mam sus500black data waz 2012-07 czy cos z tego bedzie czy lipa?

"Wszystko możesz, nic nie musisz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Z tą datą zdaję się, że będzie dobre, ale poczekaj na bardziej zorientowanych.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1744
jeszcze taki pytanie bedzie to moje pierwsze ph bardzo pruje flki jak odczucie po cyklu i czy jakies oslonki trza do tega? bo koles z silowni mowil mi ze nie

"Wszystko możesz, nic nie musisz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Witam Panowie niebardzo moze zaczerpnac nic o Ph SD matrixie kiedys bralem ten ph z duza niewiedza i sie przyblokowalem na okolo miesiac ale skutki mial oszalamiajace chcial bym wziasc go po raz drugi moglibyscie dac jakies info co amm z nim brac jaki odblok i kiedy i czy grozi mi to czyms bo biore go poraz drugi jakie efekty uboczne ? zgory dzieki niech moc bedzie z wami )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Lil_Dap
Siemanko, krótkie pytanie: czy M-drol którego teraz można dostać z nowymi datami 2015 działa? Bo potrzebuje bomby, niedawno brałem pro-halo i nic, dupa, teraz jestem na cyklu z epi i chce dowalić do cyklu lub po jego skończeniu, pozdro pozdro


Nie kupuj bo to walek.

szymon877
epi z chaparral labs ktore mozna jeszcze czasem dostac, powinno dobrze dzialac?


jak dostaniesz gdzies z datami do 2012 to mozesz wziac. Jak juz wczensniej pisalem najpewniej kupic Neogenice jak sie boisz 200tabs to 120caps.

thos123
Witam mam sus500black data waz 2012-07 czy cos z tego bedzie czy lipa?


Jak masz od Cybera lub od ktorego z jego alegrowiczow to masz wala bo on przeklejal naklejki, a w srodku bylo h** wie co. Ogolnie Data dobra na ta wersje susa.

menzi1985
Witam Panowie niebardzo moze zaczerpnac nic o Ph SD matrixie kiedys bralem ten ph z duza niewiedza i sie przyblokowalem na okolo miesiac ale skutki mial oszalamiajace chcial bym wziasc go po raz drugi moglibyscie dac jakies info co amm z nim brac jaki odblok i kiedy i czy grozi mi to czyms bo biore go poraz drugi jakie efekty uboczne ? zgory dzieki niech moc bedzie z wami )


Ciezko napisac co zastosowac i co Ci gorzi bo to firma "krzak" i nie wiedomo co wpakowali do srodka. To ze zadzialalo nie wiadomo co dzialalo.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
epi data 2013 chaparall labs, dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
a srodek m-lmg razem z ephitin e bedzie dobry? czy raczej strata kasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1744
nie z allegro od znajomego bo kiedys kupil pare paczek i mi odp jedno. 666 Moglbys mi powierdziec doradzic oslonki odblok czy co do tego potrzebne z gory dzieki

"Wszystko możesz, nic nie musisz"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium