SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
zolo anabolic technologies dalej trzyma poziom? brales cos ostatnio lub jakis znajomy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
anabolic technologies trzyma poziom jak zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
hcp
sa jakies przeciwskazania na polaczenie EPI z Sarm GW?


nie ma. możesz łączyć, jak rekomp/redu milo by dac sarm MK. JA lecialem na recomp podklad z testa sarm GW i MK i bylem bardzo zadowolony. waga -0,5 w dol na brzuchu krata wyszla a miecho zostalo w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
NagiInstynkt
hcp
sa jakies przeciwskazania na polaczenie EPI z Sarm GW?


nie ma. możesz łączyć, jak rekomp/redu milo by dac sarm MK. JA lecialem na recomp podklad z testa sarm GW i MK i bylem bardzo zadowolony. waga -0,5 w dol na brzuchu krata wyszla a miecho zostalo w miejscu

mam ostatnie 2 tyg Epi I wrzucilem od 2 dni GW zobaczy jak wyjdzie ,po epi jestem b zadowolony
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
barteeek90
zolo anabolic technologies dalej trzyma poziom? brales cos ostatnio lub jakis znajomy?

Anabolic majo nowe produkty ale u nas jeszczenie dotarly.... i wiekszosc starego asortymentu nie maja juz...
AT i Dragona chwale osobiscie. A brawna mialem tylko atd z pierwszych wypustow odrazu od producenta i bylo w tabletkach i b.dobre a innych produktow sam nie mialem tylko z opini...Mam Sd od nich ale malo opini o tym ich produkcie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
nie dotarly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
brawn tak samo dobry jak at i dragon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Panowie bralem epi 8 tyg po 40 mg brawn po cyklu listek cloma obecnie lece na daa niby wszystko ok... rano normalnie wzwod jest jednak podczas stosunku wzwod jest na pol gwizdka..nigdy tak nie mialem czy to po epi jeszcze czy moze daa tak na mnie dziala?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
zaczales?jestes w trakcie?czy juz skonczyles odblok?




Zmieniony przez - hcp w dniu 2015-08-07 10:24:39 zle zrozumialem juz jestes na daa wiec po clomie

Zmieniony przez - hcp w dniu 2015-08-07 10:25:29

badania zrob

Zmieniony przez - hcp w dniu 2015-08-07 10:26:01
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium