SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Podkład do ph z testa git wręcz wskazane. Respawn około 8tyg temu był git opakowanie zawierało żólte kaps.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
hwdpop


lodzianin1
ZABRANIA SIĘ - PODAWANIA CEN / PYTAŃ / PRÓB / WSKAZYWANIA LOKALIZACJI KUPNA/SPRZEDAŻY PH!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
feriaster
Podkład do ph z testa git wręcz wskazane. Respawn około 8tyg temu był git opakowanie zawierało żólte kaps.


Wskazany, ja po niedokończonym cyklu na P-Mag wracam do siebie z libido juz 3 tydz na odbloku aptecznym tarmoxifen i clomid także solo PH nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
Proszę o pomoc zakupiłem m-drola z neogenica kiedyś jadłem megavola i działało jak trzeba a tu nie ma wyszczególnionych ilosci mdrola polaczony jest z NAC . Czy ktoś brał kiedyś ? dodaje ze nie ma daty waznosci na opkowaniu i jest napisane ze produkowane w w ameryce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Co do daty to oczywiście nic to nie oznacza niepokojącego, bo to i tak ściema. Ale to suchy produkt więc czy data czy bez to nic z towarem się nie dzieje.

Co do towaru nie wiem, nie znam bo nie brałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
zobaczymy za tydzien jak nie bedzie efektow oznacza fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry m-drol to w 3 dniu już powinno się go czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
kryskrys1
Proszę o pomoc zakupiłem m-drola z neogenica kiedyś jadłem megavola i działało jak trzeba a tu nie ma wyszczególnionych ilosci mdrola polaczony jest z NAC . Czy ktoś brał kiedyś ? dodaje ze nie ma daty waznosci na opkowaniu i jest napisane ze produkowane w w ameryce


a ta firma jeszcze istnieje ? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
jakby nie istniała to bym nie miał tego w ręku myślałem , że ktoś potrafi mądrzej odpowiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium