SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PASZA czy koks ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
no to ją pojechali...
można się tego było spodziewać.



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Spływa to po mnie....
To wszystko mnie smieszy jak kazdy próbuje robić z siebie kogoś "MĄDREGO" obrażając mnie,bo nie potrafi sensownie odpowiedziec na pytanie.Nie dziwcie sie potem,ze takie malolaty koksuja,bo za wiele im nie pomagacie-po prostu (nie mowie tu o wszystkich)te argumenty zamiast powstrzymywac kogos od brania smiesza do łez.
Kończę tym samym to....widowisko.


______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Aga sama sobie odpowiedz na pytanie PASZA cz KOKS. Odpowiedż jest banalna, a kolega najwyrażniej d**** do potegi 14 stej . Widze że otaczają Cię same przygłupya szkoda

"Wasal Mego Wasala, jest Moim Wasalem"

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Kobieto z co to za pytanie? Koks czy pasza? To tak samo jakbyś napisała wytrzeć dobie dupe ręką czy wylizać? Wogóle co Ty za zapytanie dałaś - buabhahahaa

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
nie przesadzajcie juz !!! napisala to napisala jej biznes, poza tym to ogolnodostepne forum. Ale to nie powod do obrazania

To forum jest****a warte bo goscie nic nie znaja sie na rzeczy.Potrafia tylko z***ac gosci glupimi haselkami,jednym slowem herbatniki jestescie wszyscy

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
buhahahahah ROMAN SOG hahaha

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
pytanie brzmi "pasza czy koks?" ja znam kolesia ktory sie niezastanawial-bral jedno i drugie! serio! bral miete ome i gainerka dla tucznikow! to prawda byl wielki! to czlowiek legeda kazdy z mojej okolicy przeczytawszy to zczai o kogo mi chodzi! jest tez w mojej okolicy koles ktury bral pasze dla wszystkich zwierzat gospodarczych-nawet dla indykow. Moje zdanie na ten temat jest takie: po tym i po tym moze spasc masa,po tym i po tym cos zostanie! po koksie troche miesnia a po paszy konski zad,ptasi muzg i swinski ryj!(:

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
już mam lepszy humor dzisiaj...
a myslałem że to będzie beznadziejny dzień


lessie tzn...lisica

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
ej wyloozujcie, czemu wy jedziecie po niej?? przeciez to nie jest dla niej??(chyba ).....wyzywajcie jej kolesia....

a tak w ogole to wspolczuje ci ze masz takich d****nych kolesi

"Coz po oczach ktore nic nie widza, Cos po myslach, ktore ust sie wstydza..." by Ghetto Sun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Mihan-dzieki-wlasnie takich odpowiedzi oczekiwalam.
A co do reszty-widac ze czytac nie umiecie:to pytanie nie dotyczy mojego chlopaka tylko kolegi,ktory chodzi ze mna do klasy(co niby mam z nim nie gadac w szkole,bo spytal mnie o pasze??)
Poza tym-skoro tak wszystko krytykujecie to po co siedzicie w dziale"doping"-jesli tylko po to,zeby sie z kogos smiac to znaczy,ze to wy jestescie "glupi"-ja przynajmniej nie boje sie zadawac takich pytan,bo mam zlew czy mnie obrazicie-po prostu tylko na to was stac.Kto niby powiedzial,ze to jest normalne o czym ja napisalam-to jest chore,jesli ktos bierze takie rzeczy,ale jezeli raz nie uzyjecie mocnych argumentow to nikogo nie powstrzymacie-czy ci co mi tak jada innym sa WIELKIMI KOKSERAMI,ze sie smieja z kazdego?Gdyby mieli choc troche wiedzy o tym wszystkim-na pewno podeszli by w inny sposob do sprawy.
Naprawde niektorzy z was sa smieszni.
A wiec do wszystkich "dzieci i tych mega madrych co sie ze mnie smieja"(nie czytajac nawet dokladnie mojego posta):koncze temat i dajcie sobie luz.
p.s.Dziekuej tez tym,ktorzy mi nie jechali i tym,ktorzy potrafili sie zachowac
żegnam

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Suberanabolon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

s-u-s-t-a-n-o-n-2-5-0 jaki cykl ?? i z czym ??

WHEY premium