SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pływanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
Witam!
Mam mało tłuszczu, ale chcę go spalić na wakacje. Wiem, że muszę mieć odpowiednią dietę + trening + aeroby. Nie lubię zbytnio biegać i jeździć na rowerze, ale poprostu KOCHAM pływanie. Mam za***iste jeziorko, tam jest wygrodzony taki basen 50m. Czy pływanie jest dobrym ćwiczeniem aerobowym, na spalenie tłuszczu? (mówię o hardcorowym pływaniu, a nie o pluskaniu się w wodzie ).
2. Jakie partie mięśni rozwija pływanie kraulem i motylem? (pewnie wszystkie, ale jakie głównie, pewnie barki, co jeszcze ?)

Zmieniony przez - -j451u- w dniu 2005-12-22 17:37:23

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7608
Na spalenie tluszczu najlepszy bedzie trening HIIT na basenie. A co do rozwoju miesni po plywaniu to raczej kosmetyka w porownaniu do silowni... ale pracuja plecy , barki, biceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
Do maja jadę z masą, od maja mono 500 g. +carbo i tauryna, ale jedząc same białko, a węgli tylko minimalnie (tyle, ile mam w zapotrzebowaniu minus 100 g.) i od maja zaczynam pływać (bo będzie już chyba ciepła woda w jeziorze ). I do 1 lipca będę pływał hard + trening masowy (ale bez tylu kalorii, żeby tłuszcz nie szedł). Jak ten trening wygląda? (HIIT)
2. Spadnie mi tłuszcz na pływaniu? (do tego jest 5 km, będę jeździł rowerem)
a i zapomniałem dodać, że od 1 lipca bede zapodawał 2 x 15 mg efedryny + kofeina.
I co zrobić, żeby nie palić mięśni ?

Czekam na wypowiedzi innych, na temat treningów na basenach

Zmieniony przez - -j451u- w dniu 2005-12-22 17:52:14

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
Od maja to zamiast carbo to sobie kup lepiej jakies mocne bialko tak 70-90

_-^-_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
spoko luz gites, nic mi sie nie stanie od carbo, jestem ektomorfikiem

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
na bank schudniesz albo będziesz stac w miejscu; masy nie nabierzesz obstawiam 100:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
kiedy wiec zacząc cykl na krecie? dopiero 8 grudnia skończyłem jeden (od 8 października), muszę odczekać kilka miechów. Jak zacznę od 1 kwietnia, to nie za wcześnie?

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
siemasz, ja tez plywam, jestem w tym troche i doradze Ci cos, silą samą nic nie zrobisz, bo bez techniki i glownie oplywania (walic km na basenie)nic nie zrobisz tylko bedziesz sie bujal jak kloda. Wiem ze muwisz o plywaniu wyczynowym, ale by robic czasy w klasie MM to potrzeba do tego lat. Radze pierwsze co to plywac i to duzo km, a reszta to zabieg kosmetyczny, ale taki ktoremu tez sie troche czasu poswieca oczywiscie, natomiast tylko i wylacznie w drugiej kolejnosci. Pierwsze to oplywanie i z poczatku to tylko napoje izotoniczne np: Izostar.

Pozdrawiam. Paweł

FISHER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimowy trening

Następny temat

Pas

WHEY premium