SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 379347

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 16119 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160511
ucz się ucz
ja schodzę do piwni potrenować
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11666
Do tych co jedli XP:
Wasze tez ma kolor niebkieski

-

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 16119 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160511
moje było czerwone, ale miało takie niebieskie odcienie
chemia stary
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11666
Ja wiem tylko dzis 3 tydzien cyklu się zaczał, a wsumie nic mi jeszcze nie poszło

-

napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3211 Napisanych postów 63122 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 717261
nic nie biore - idzie mi coraz lepiej

teraz kolacyjka, i w kime na noc do pracy zarobic $$ na odzyweczki
napisał(a)
Początkujący
Chociaż patrząc na to z drugiej strony, to niechce mi iść siłowo tylko płaska...

-

napisał(a)
Specjalista
waga idzie?
napisał(a)
Początkujący
1 kg, aczkolwiek kg staram się trzymać w miejscu, zależ mi na wynikach siłowych. Trening niby ala Marian ze swojego opisywanego cyklu, a płaska stoi w miejscu...

-

napisał(a)
Specjalista
pamiętej, że trening to sprawa indywidualna /tym bardziej tak 'kombinowany'/
może działać na Marysia, ale już niekoniecznie na Ciebie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 6274 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254570
dokładnie tak ja zip pisze

na mnie mój system działa doskonale jednej osobie z tego forum /HK/ rozpisałem swój plan pod jego kolege i efekty były zaskakujące 10 kg na płaskiej w 4 tygodnie/po długim zastoju/

może spróbujesz treningu rosyjskich ciężarowców??

Ja aktualnie go stosuje i w 4 tygodniu bez supli, diety, regularnego snu itp. zrobiłem życiówke w serii na klate /135kg/6 w ostatniej serii/ jeszcze 2 tyg. i atak na maksa czuje ze 160 kg peknie.

Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać?