SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane - sposób obróbki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578
Witam mam nurtujące mnie pytanie ;D odnośnie płatków owsianych ..
W diecie mam je rano na śniadanie.. i wiem ze można je np zalać mlekiem czy tam woda dzień wcześniej i rano zjeść "miększe" smaczniejsze.. można tez rano po prostu zalać je mlekiem i zjeść jak zwykle kukurydziane... a więc moje pytanie jest proste czy mogę Sb płatki owsiane wsypać do ust i normalnie popić mlekiem ??:D tak jak jakaś kręte czy coś ?? Wiem głupie pytanie ale chciałbym uzyskać na nie odpowiedz , dzięki i pozdrawiam !!
Jeszcze jedno pytanko czy np jeżeli bym chciał z płatków zrobić szejka z odzywka białkowa to mogę np dolać do niej oliwy z oliwek ??(a co sadzicie o dodaniu ugotowanego jajka ????))

Zmieniony przez - MiniBini w dniu 2014-01-26 20:32:44

TRAIN SO HARD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3008
Mozesz ale gdzie przyjemnosc z jedzenia hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699575
możesz wszystko ,tylko zastanów się czy temu podołasz
nie wyobrażam sobie wcinania płatków na sucho
druga sprawa - dużo osób skarży się na problemy żołądkowo - jelitowe po płatkach owsianych
dopiero po ugotowaniu problemy te znikają \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578
ok dziękuje wam bardzo za szybką odpowiedz ;D Pozdrawiam

TRAIN SO HARD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Połykaj 100G owsianych i daj znać czy wszystko ok :D bo o tym samym myslalem zamiast tyle czasu tracic na gotowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
tylko jak będziesz je popijać to niech ktoś będzie koło Cb:D

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578
witam ... powiem szczerze ;D nawet lajtowo poszło normalnie wsypałem Sb po jakieś 20 gram do ust przepiłem i tak 5 razy .czyli w sumie 100 gram ... narazie zadnego problemu zolądkowego niemam ;D

TRAIN SO HARD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiego czasu na gotowanie? Ja wsypuje 100g błyskawicznych do miseczki, zalewam wrzątkiem, mieszam 5sek, przykrywam talerzem, za 5min dolewam zimne mleko i gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co myslisz ze ten wrzatek wszystko załatwi i one beda bardzo miekkie tak jak kukurydzianie gdy stoja dluzej w mleku????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5149
Kup płatki owsiane (polecam górskie), wsyp porcję do talerza, zalej gorącym mlekiem i poczekaj aż zmiękną a zmiękną na pewno ew.wystygną (nie lubię jeść płatek z gorącym mlekiem) i zacznij jeść. Możesz też mieszać w blenderze ale pamiętaj żeby nie wypijać wszystkiego jednym tchem a powoli mieszać w ustach ze śliną (pomimo twojego stalowego żołądka)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Spożywanie surowych może prędzej czy później powodować problemy z układem trawiennym. Szczególnie jak zwiększysz trochę ilość kcal i obfitość posiłków.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki to typ budowy.

Następny temat

pomoc

WHEY premium