SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47624
Co dodajecie do płatków owsianych, a by nie byly tak niedobre ? Chodzi mi o płatki owsiane z mlekiem jako posiłek

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
zalezy tez na jakiej jestes diecie ja jadlam owsiane z jogurtem (dodawalam tez 2 slodziki) dodawalam kilka truskawek, jagod moga byc mrozone, lub roznego rodzaju orzechy i pestki jp. wloskie kalifornijskie migdaly i slonecznik, mozesz dodac suszonych owocow typu rodzynki, morele,sliwki, otreby... jest duzo ruznych pomyslow ja lubie owsiane na slodko inni wiem ze jedza na ostro,slono np. spotkalam sie z owsiankaale bez mleka ze smietanka ze szczypiorkiem cebulka pieprzem i sola...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
a kto mowi ze sa niedobre...dla mnie sa pyszne...mzesz dodac slodzik i cynamon - ja tak przynajmniej robie mniaaam ...i to nie na mleku a na wodzie bo ja masy nie robie) oo albo cynamon i jablko starte i do mikrofali mniaaaaamm az zglodnialam....dzisiaj mam paltki!! ihhaaaa!

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9583
ja płatki jadam z jogurtem jakims smakowym, rodzynkami i do tego jeszce cynamon. Czasem jeszce wrzuce jakis suszonych owoców :) mniam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Raczej jadam same bo mi smakuja a jak mam ochote to tak jak Niunia

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1718
płatki gotujesz na mleku i dodajesz jeszcze do tego zółtko od jajka :] bardzo smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
na sucho. sa pyszne, jak wiekszosc jedzenia na swiecie szczegolnie jak jestes glodny
na serio, polecam sprobowac przepisow niuni

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
z mlekiem,serem chudym i dżemem.choć mi nawet bez samkują.jutro z 400g oszamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
na wodzie git

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Z rodzynkami albo musli do mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
na wodzie z serem bialym chudym i zalane oliwa z oliwek albo na wodzie rozciapciane z bananem i serem chudym

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na wakacje

Następny temat

Pomóżcie bo nie daje rady!!Jak zastąpić Dzięki!

WHEY premium