SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płaska vs skos w dół

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Witam. Zaczne od tego, ze poczatkujacy nie jestem, staż 3+ regularnych treningow. Pytanie jest takie, czy wiecej sie wyciska na klate na płasko czy na skosie dolnym? Dodam, ze ponad rok robilem rowno skos i plasko i wyrazniej wiecej szlo na plasko, a czytam ze u wiekszosci jest inaczej wiec nie rozumiem. Rozumiem, ze kazdy jest inny. Teraz od kilku miesiecy odnioslem plasko i robie skos dolny wiecej i jakies tam powiedzmy czasem rekordy robie (nie takie normalne tylko w normalnym treningu po normalnych seriach). I czy na plasko w takim razie podnioslbym jeszcze wiecej gdybym znowu wrocil do niej? Wiadomo po kilku tygodniach lub miesiacach wdrozenia... A jakie wy macie porownanie w kg dot plaskiej i dolu?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Moge prosic jakies rady panowie?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 196
na skosie w dół zawsze więcej weźmiesz i to jest normalne, zaś na skosie w górę mniej, nie wiem czy to chodzi o przełożenie siłowe, zakres ruchu, czy po prostu kąt pracy mięśnia, po prostu tak jest i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Ale czy jest opcja, że ktoś jest lepszy na płasko robiąc jedno i drugie dość długo? A jeśli rzeczywiscie ktoś jest lepszy na dole to o ile mniej wycisnie na plasko? 5% mniej? Ja cwiczylem dlugo jedno i drugie i na plasko 5-7kg wiecej.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szelest 92 - mój dziennik. Sprawdź to!

Następny temat

Misiek -Sprzedam Opla

WHEY premium