logo
zamknij zamknij

Płątki owsiane - Jak to się gotuje?

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27590

0 5 0
napisał(a)
Gamtec
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1897
Witam
Na śniadanie mam zjeśc 100g płatków owsianych i do tego 250ml mleka. Problem w tym, że nie wiem czy to dobrze przyrządzam... Dzisiaj wlałem do garnka 250ml mleka i wsypałem te płatki i czekałem jak to sie zagotuje. Wyszła mi bardzo gęsta papka i nie za bardzo mi smakowala.. jak powinienem to gotować tak żeby sie dało szybko to zjeść?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41202 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Ja płatki zalewam wrzątkiem i mi smakują, są ok.
Papka oczywiście też jest.
Z mlekiem spróbuj zrobić tak samo i zobacz czy Ci posmakują, jesli nei to spróbuj płatków z mlekiem.
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 1509 Napisanych postów 47157 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 331412
Mozesz zagotowanym mlekiem zalac platki, lub gotowac na malym gazie, ale nie zagotowywac. Widocznie za malo mleka dodales, albo za dlugo gotowales.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
SlipBoro
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1534 Wiek 20 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13232
Wyszla ci gesta papka bo pewnie kupiłes płatki owsiane błyskawiczne zamiast Gorskich ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

napisał(a)
Gamtec
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1897
całkiem prawdopodobne... na opakowaniu pisze "płatki owsiane zwykłe" i zastanawiam sie jak własnie mam je ugotować jutro zeby nie wyszła papka i dało się normlanie zjeść ;/
napisał(a)
roberto_83
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13124
surowe platki do mixera do tego z 200ml mleka plus odzywka bialkowa i sniadanko jak sie patrzy hehe ps mozesz jeszcze dodac jakis owoc
1

kulturystyka - moje życie

napisał(a)
grani
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2253 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46214
Ja do gotujacego mleka wsypuje platki zmniejszam gaz i gotuje je tak z 10 min potem wlewam do miski i jem. Troche packa jest ale da sie zjesc.
2

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41202 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Kup sobie owsiane Górskie z firmy Kupiec, takie fioletowe opakowanie. gotuje je 7-8 minut,papka nie wychodzi
napisał(a)
hardgajner
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 214 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1943
smakowac prawdopodobnie nigdy Ci nie beda, taki juz nasz los
napisał(a)
Mr_Młody
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 999
podgrzej mleko jak Ci pasi i zalej nim płatki .

" wygląd niczym Bruce Lee "
Rothen

napisał(a)
edman_90
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5009
Ja najpierw gotuje w wodzie, aż wyparuje i później zalewam zimnym mlekiem jeszcze do tego dodaje rodzynki i jem, mniam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rosół

Następny temat

Dieta by Massini

Tamilewska i Dmochewicz przegapiły zawody!

Sałatka z krewetkami

Jak wybrać dobre parówki?

Fałszywe ciężary i rekordy siłowe – po co ludzie to robią?

Pompki kobiet

Karol Małecki wyciska 80 kg hantle!!!

Plan treningowy dla początkujących kobiet

Ziemniaki a odchudzanie