SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PŁYWANIE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2571

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
siema w czwartek zmierzyłem sobie czas na 50m. kraulem --- 27,86 - oto on. może ktoś ma z was lepszy?
POZDRAWIAM

ello A B S
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6585 dzień Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158206
jesli to prawda - to jesteś b. dobry.....:)

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17155
Ja miałem 26 z hakiem, przed złamaniem ręki trenowałem pływanie (wyczynowo), a delfinem miałem coś koło 29, ale to zależy na jakim basenie czy na 50 m czy 25 m, teraz będe zaczynał pływać rekreacyjnie

Pozdrawia

Nie Amator

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

napisał(a)
Początkujący
kałwa_ z jakiego jesteś klubu

Pozdrawia

Nie Amator

Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
trenowałem w m.k.s. ale teraz pływam tylko rekreacyjnie (2 treningi w tygodniu). ale i tak to lipny czas według mnie . chciałbym mieć mniej niż 27 - za***iście by było a 1 czerwca na zawodach 1 miejsce gwarant.

ello A B S
napisał(a)
Początkujący
Ja miałem 6 x w tygodniu treningi, chodziłem do sportowej klasy w podstawówce, miałem trening przed lekcjami 1,5 h. od godziny 7 rano, potem lekcjie i po lekcjach też 1,5 h , także trenowałem 3 godziny zegarowe 6x w tygodniu, to był hardcore dopiero.
Ps. pływanie trenowałem 7 lat, ale już nie trenuje

Pozdrawia

Nie Amator

napisał(a)
Początkujący
zapomnieałem dodać : klub Lubelska Lublinianka

Pozdrawia

Nie Amator

napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49846
Panowie, przy okazji jakie polecacie okularki do pływania, dobre, przystępne cenowo ?
dzieki z gory

pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

old stat. 41 s g w

Pozdrawiam - Tomek

napisał(a)
Początkujący
Speedooooooooo są bardzo dobre

Pozdrawia

Nie Amator

napisał(a)
Ekspert
no raczej że speedo - 80 zł i full wypas

ello A B S
napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49846
thx

pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

old stat. 41 s g w

Pozdrawiam - Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szpagat

Następny temat

i znów o skakaniu :)

Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają