Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 1178 razy
  • Autor

Pęcherz z płynem rumień wokół

• pecherzyk93
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 1 rok
    • LPA: 11

Wysłano 03 maja 2013 07:37

zgłoś naruszenie

Witam! bardzo proszę o pomoc! wstałam rano i zauważyłam blade miejsce z czerwona otoczką po kilku zniach pojawił się pęcherz z płymen, nie mam pojecia co to jest. wczesniej miałam cos takiego 3 razy dwa razy na łydce i raz na kostce, kazde ze zmian skórnych pojawiało sie wiosną (pamiętam ze kiedys był to 1 kwietnia, potem jakos tez na początku wiosny, a teraz 3 maja) i powstawało nocą, bo zauwazałam to po przebudzeniu...bardzo szczypie! w poprzednich przypadkach, gdy pęcherze miałam na łydce, pecherze szybko pękały, bo było to dość narażone na uciski miejsce, potem Tworzyła sie z tego rana i sie paprało długo. byłam z wczesniejszymi bąblami u dermatologów, państwowo i prywatnie z ostatnim wylądowałam w szpitalu zakaźnym, pobrali mi wysick, ale nie stwierdzono co to jest! to jakis dramat

•  Odżywki i suplementy

Wysłano 03 maja 2013 16:38

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • sajanin
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 7932

Wysłano 03 maja 2013 16:38

zgłoś naruszenie
    Żaden dramat. Nic Ci nie będzie.Po jakimś czasie zejdzie. Takie pęcherze pojawiają się często np. na stopach np. od długiego chodzenia, jakiegoś nacisku. To nic poważnego.
  • Rychu_
    • Na forum: 6 lat
    • LPA: 18354

Wysłano 03 maja 2013 16:49

zgłoś naruszenie
    Ja nie widziałem żeby coś takiego się pojawiało od nacisku... Co innego od ukąszenia/obtarcia/poparzenia. Nie sparzyłaś tego miejsca?
  • pecherzyk93

Wysłano 04 maja 2013 09:02

zgłoś naruszenie
    nie...wczesniej juz miałam to samo, ten sam rumien, to samo szczypanie, lekarze dawali maści z antybiotykami...3 miesiace gojenia jak peknie, bo skóra po przebitym pęcherzu jakby gnije...zostają mi po tym blizny ;/
  • Rychu_

Wysłano 04 maja 2013 09:36

zgłoś naruszenie
    Lekarze dawali maści z antybiotykami na podstawie jakichś badań czy tak po prostu na odwal sie? Bo i tak sie zdarza.
  • pecherzyk93

Wysłano 04 maja 2013 09:47

zgłoś naruszenie
    z tego co pamietam to lekarze wgl nie mieli pojęcia co to jest, próbek zadnych nie pobierali.....tylko ostatnim razem pobrali i wysłali gdzies do warszawy ale badania nic nie dały....w koncu po 3 mc rana sie jakos zabliźniała...
  • Rychu_

Wysłano 04 maja 2013 10:22

zgłoś naruszenie
    Na alergie badanaś?
  • pecherzyk93

Wysłano 05 maja 2013 08:53

zgłoś naruszenie
    nie..nikt nie brał tego pod uwagę
  • Rychu_

Wysłano 05 maja 2013 10:54

zgłoś naruszenie
    Ok, wiec powiem ci do czego zmierzam. Jak juz wykluczą ci alergię, a wydaje mi się że wykluczą, to zostanie możliwość zakażenia bakteryjnego. Gronkowcem na przykład. Niby badania na stwierdzenie zakażenie bakteryjnego powinni ci zrobić jak byłaś w szpitalu zanim leczono cię antybiotykami, ale zdaję sobie sprawę jaka jest nasza służba zdrowia, mogli równie dobrze cię leczyć bez takich badań Więc moim zdaniem powinnaś teraz powalczyć o takie badania.