SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pączki jako forma ładowania przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 4097 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32622
i my sie cieszymy ze pomoglismy Tobie
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 3571 Napisanych postów 63684 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741382
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 125 dni Przeczytanych tematów 2014
Dziękuję, jakbyście jeszcze czegoś potrzebowali to dajcie znać. Ja przy jakichś rozterkach też będę się do Was zgłaszał - może powstanie coś ciekawego z takiej współpracy
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 4097 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32622
jasna sprawa! jak cos wal smialo

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1386 Napisanych postów 24967 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 396444
Jako ciekawostkę można dodać, że pączki robione wg tradycyjnej receptury są dość bogatym źródłem sodu, potasu, fosforu i witaminy A, ale.. trzeba zjeść ich dużo aby dostarczyć sporej dawki witamin i minerałów ( nie polecam )

Jeśli to nie jest żadna prowokacja (a najpewniej jest) to zjedzenie pączków i sernika jak najbardziej mogło Ci dać zastrzyk energii na treningu bowiem spożywanie regularnie takiego zestawu nie jest optymalnym rozwiązaniem w kontekście pracy nad sylwetką i zdrowia przede wszystkim.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-08-15 08:54:56

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3571 Napisanych postów 63684 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741382
e tam, jaka prowokacja, przecież to normalne
Ty nie pijesz bcaa do pracy przy biurku? to musisz koniecznie to zmienic!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1746 Napisanych postów 2030 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97083
Banan

Ja do ciężkiego pisania maili polecam jeszcze brać beta alanine, cytruline, aakg albo jakąś przedtreningówkę.. palce tak puchną, że koleżanki w pracy chcą się zerwać, żeby chodzić ze mną na przerwę....

Poważnie, to zastanawiam się czy mnie oczy nie mylą, bo nie wierzę czasami w to co czytam
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 125 dni Przeczytanych tematów 2014
DJ_DoDo
Banan

Ja do ciężkiego pisania maili polecam jeszcze brać beta alanine, cytruline, aakg albo jakąś przedtreningówkę.. palce tak puchną, że koleżanki w pracy chcą się zerwać, żeby chodzić ze mną na przerwę....

Poważnie, to zastanawiam się czy mnie oczy nie mylą, bo nie wierzę czasami w to co czytam

Rozumiem że robicie sobie ze mnie teraz jaja?
napisał(a)
Ekspert
na tym forum nie robimy sobie nigdy z nikogo jaj, co widać od początku tematu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7936
Zawsze myślałem że prowokacje to "mit", że nie ma na tyle "intelgentnych" ludzi którym by się chciało takie rzeczy robic tylko nie wiedza ludzka przez którą powstają takie tematy... a jednak, przyszedł taki dzień w ktorym ujrzalem że są tacy ludzie którym chce sie zakładać takie durne tematy. Patrze i niewierze
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dot. masy

Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta!