SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Oxy-Gen - nie kupujcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7244

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6388
Witam. Wiele osob odradzalo mi zakup tej odzywki, jednak sie uparlem i teraz mam za swoje. Otorz okazalo sie ze w tej odzywce znalazlem kilka wlosow.
Dwa dni temu przygotowujac sobie odzywke znalazlem jeden wlos na miarce (dlugi na 3-4 cm, bleee). Myslalem ze to przypadek, ale dzis podczas przygotowania odzywki rowniez zobaczylem jeden wlos na miarce, a drugi w shakerze. Wydalem na ta odzywke troche kasy, a teraz brzydze sie jej pic. Pudlo bylo orginalnie zamkniete, wiec raczej tu producent nawalil. Lol po prostu:(((
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13850
Przelicz wlosy na glowie czy ci nie brakuje

----Ręce które leczą----

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16357
coz wiecej moge powiedziec

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30614
dla mnie to jest 1 zasada cos co jest tanie zewsze jest do kitu(prawie zawsze pomijajac ostrowi).
nikt ci dobrej odzywki nie sprzeda ze grosze.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2713 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23810
i dobrze CI tak nawet glupi by zobaczyl ze za taka cene mozna dostac tylko syf(a)

bez obrazy

SFD Team, na forum od 2002-10-05

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 436 Napisanych postów 2750 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19611
moze to wlosy lonowe

bad boy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16357
meskie czy damskie ?

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1040 Napisanych postów 6892 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58852
zależy, w którą stronę się kręcą...
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 7171 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74292
ciekawe....

napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 5664 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62767
moze ci wpadly do miarki

mogles przed qpnem poczytac o tym oxy-gen'ie i pomyslec ;)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92660
może ktoś walił w otwarty słoik
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREVO +TCM!!!POTRZEBNE COS JESZCZE??

Następny temat

trening z nitrobolonem II

Ronnie Coleman "The King"  - znamy datę premiery! Ronnie Coleman "The King" - znamy datę premiery! Pasztet warzywny Pasztet warzywny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Keith Rocheville - tata z nadwagą zostaje wojownikiem MMA Keith Rocheville - tata z nadwagą zostaje wojownikiem MMA Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini