SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Owłosienie na brzuchu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 174 dni Przeczytanych tematów 5
Cześć,
Mam taki mały problem za daleko zaszedłem... i nie mam zielonego pojęcia co mam teraz zrobić,źle to wygląda zastanawiałem się nad zgoleniem całości i zostawienie tylko ścieżkę miłości lecz czekam na radę od was

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1688 Napisanych postów 46669 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471225
Nie wiem co ludzie widzą w tej 'ścieżce miłości' jeśli mamy to samo na myśli to śmiesznie ona wygląda , jestem zdania że zostawia się owłosienie albo goli.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7396 Napisanych postów 105903 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1192361
Twoja sprawa co sobie wygolisz, jakbym miał golić to bym leciał już wszytsko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3451 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Laser. Wszystko.

Albo zostawić i nic nie robić.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 17
Ja bym zgoił wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 1344 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14316
Golić wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 434 Napisanych postów 2429 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 251571
ścieżka do Leszka

Confidence is silent. Insecurities are loud.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie, naciągnięcie mięśni prostych brzucha.