SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w końcu jesz jak kobieta Powyżej 1300kcal to tylko umięśnione potwory jedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
U mnie w domu przyjazne 20, chyba że kominkiem dam czadu.
Co do jedzenia, jeszcze tylko przerzuć się na jogobellę i staniesz się delikatnym, wiotkim kfiatuszkiem.

Zmieniony przez - azzi w dniu 2012-02-19 13:01:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Pomyśleć, że te kfiatuszki jedzą tak całe życie ( I im to odpowiada, skoro się burzą, jak można jeść więcej. ) Dobrze, że u mnie nie trwa to długo i jest przyzwolenie na czity, bo mam podejrzenia, że taka kaloryczność wywołuje trwałe zmiany w mózgu. Potem bym Was straszyła na forum

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-02-19 13:37:47

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Coś w tym jest. Kiedyś lubiłam jedną celebrytkę za błyskotliwość i cięty język. Jak się " wylaszczyła" to niestety jakoś błyskotliwość jej padła. Może za mało tłusczu w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że tak zaspamuję nieco Wiadomo, iż mózg w większości składa się z o-3. To jest podstawą teorii, którą uknułam. Mianowicie: brak o-3 w diecie powoduje jego deficyt w organiźmie. Dostarczanie syfiatych tłuszczy trans w margarynach i słodyczach powoduje odkładanie się tych drugich w miejsce brakujących o-3 w mózgu. I oto, mamy odpowiedź na pytanie, skąd się bierze goopota po "wylaszczeniu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki za wyjaśnienie. Czyli jednak coś jest na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E no, jaja sobie robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
O ile ma się gdzie odkładać. Skoro mózg i tak nie jest przez nie używany, a tkanka tłuszczowa przynajmniej pełni rolę termoizolacyjną to może organizm zaczyna redukcję od tych mniej mu przydatnych elementów?



19.02.12





+ sałata lodowa, kapusta kiszona, kapusta pekińska, brokuł, rzodkiewki, ogórki kiszone, szczypior

Najgorsze są dni kiedy siedzi się w domu. Co chwila łaziłam z jakąś zieleniną w łapsku i tylko czekałam aż przyjdzie pora na coś konkretniejszego. Pociesza mnie myśl, że jutro siłowy i chociaż te 200kcal więcej. Moje poprzednie zejście na niskie kalorie znosiłam lepiej. Teraz zaczynam obawiać się o otoczenie



Invert rows x10 *
Pompki x10 *
Pajacyki x20
Przysiady x20

Ilość obwodów w 20 minut: 8

* pompki męskie, zwykłe invert rows ,
…dużo przerw, dużo przekleństw




vit. A, D, magnez + vit.B6, cynk + vit. C

Jeszcze bez wiesiołka. Jutro postaram się na niego zapolować

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Masło osełkowe

dużo przerw, dużo przekleństw
A ti ti ti!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium