SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 160605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i ja się przyłączę Gratuluję i życzę powodzenia na nowej drodze życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Dziękuję



13.07.2012 DNT, imprezowy



1. owies, jajka, twaróg wiejski, cynamon, jabłko
2. omlet, marchewka, oliwa
3. omlet, sałata lodowa, pomidory, ogórek małosolny, oliwa
4. imprezowo: kanapka z żółtym serem. Ogórki korniszony + czysta popijana colą (sporo )
mam wstręt do alkoholu na najbliższy rok. Za tydzień mam urodziny chrześniaka, ale po tych strasznych przeżyciach nie tknę %

***

14.07.2012 DNT, poimprezowy



Dzisiaj byłam w stanie coś przełknąć ok. 15, apetyt wrócił wieczorem, więc wyszło tego trochę mniej, niż zawsze

1. Sok pomidorowy
2. Jajka, pomidor
3. Pasztet strączkowy, sałata, pomidor, oliwa, migdały
4. Jajka, ser żółty, ogórki

Jutro powrót do normalności i będzie trening siłowy

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ogórki + czysta + cola, porzygałabym się, po cholere ta cola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
A myślisz, że przeżyłam to bezboleśnie? ale u mnie nieważne czym popijam i co jem WC zawsze mym przyjacielem... Wróciłam dzisiaj o 11 i jeszcze po drodze na każdym dołki myślałam, że umrę. A cola i tak lepsza niż soki a innego wyboru nie było. na pewno też zbyt skromnie jadłam podczas picia, ale cóż to była impreza w stylu chipsowo- ciasteczkowym. Nie wiem, jak można jeść powyższe pod alkohol. Był również tort, bleee. Wyjątek stanowiły kanapki, w których chleb smakował jak… no właśnie nie smakował. Chyba miało być coś na gorąco ale gospodyni padła. Ale towarzystwo rewelacyjne i bawiłam się świetnie. Także były plusy i minusy. Odchorowałam i jest już super, ale aa tydzień naprawdę nie piję nawet kropli. Za to wiem, że tam mogę liczyć na jakieś dobre jedzenie. Strasznie nie lubię imprez ciasteczkowo- chipsowych. Lubię jednak żeby było coś jadalnego no i na gorąco inaczej kicha.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241


15.07.2012



1. owies, siemię, jajka, pomidory, szczypior
2. zupa krem brokułowa z awokado, jajka
3. pasztet strączkowy, buraki, oliwa
4.owies, whey, truskawki
5. omlet, sałata lodowa, marchewki, ser pleśniowy

+ sok pomidorowy, mleko wiejskie do kawy



Trening C.

1.Wiosło sztangą 24kg x 6/ 29kg x 6/ 34kg x 6/ 39kg x 6/ 43kg x 2
2.Przysiad przedni 25kg x 15/ 30kg x 12/ 35kg x 10
3.Wyciskanie sztangielek skos 7,5kg x 12/ 9,5kg x 12/ 11,5kg x 8
4.RDL 36kg x 15/ 41kg x 12/ 46kg x 10
+ aero 20 min.

ten dzień robię pierwszy raz po przerwie i było prawie bez zmian z ciężarem, a jednak przerwy robią swoje, czułam spadek mocy. Wiosło mnie zabiło



kombucha, kefir grzybkowy, chia, magnez + B6, wiesiołek

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
spóźnionam ale serdeczne Gratulacje owieczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Falko

---------------------



16.07.2012



1. pasztet strączkowy, marchewki, oliwa
2. naleśniki ze szpinakiem i serem (jajka,owies,siemię,szpinak,twaróg wiejski, mleko wiejskie)
3. omlet, kapusta czerwona, marchewka, jabłko, oliwa
4. omlet, ser żółty, pomidor
+ mleko wiejskie do kawy


Burpee x 100



Kombucha, chia, kefir grzybkowy

***

17.07.2012



Dzień jajeczny...chyba 14 poszło

1. jajka, pomidory, marchewka, migdały
2. jajka, brukselka, masło
3. jajka, brukselka, masło
4. owies, whey, truskawki
5. jajka, sałata, pomidor, oliwa

+ mleko wiejskie do kawy



Trening A.

1.Wyciskanie poziomo, piłka 5,5kg x 6/ 7,5kg x 6/ 9,5kg x 6/ 11,5kg x 6/ 13,5kgx 5
2.Przysiad bułgarski 7,5kg x 15/ 7,5kg x 15/ 9,5kg x 15
3.Invert rows 12/ 12/ 10 *
4.Dzień dobry 19kgx 12/ 24kgx 12/ 29kg x10

+ aero 25 minut, rower st.

Ciężko tu o progres, ale chociaż wywalczone powtórzenia.
*na podwyższeniu



Kombucha, chia, kefir grzybkowy, wiesiołek

***

18.07.2012 DNT



1. ciecierzyca, jajko, masło, pomidor z cebulą
2. owies, siemię, whey, truskawki
3. pasztet strączkowy, buraki, oliwa
4. jajka, buraki, marchewka
5. twaróg wiejski, pomidor, papryka

+ kapusta czerwona, mleko wiejskie do kawy



chia, grzybek kefirowy, kombucha, magnez + vit B6, wiesiołek

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241


19.07.2012



1. pasztet strączkowy, pomidor, cebula, śmietana
2. whey, owies, melon
3. jajka, marchewka, oliwa
4. bób
5. jajka, kapusta kiszona marchewka, oliwa

+ mleko wiejskie do kawy



Trening B.

1. MC 56kg x 6/ 62kg x6 / 66kg x6 / 71kg x6/ 76kg x5/ 81kg x 1 (+1 )
2. Wyciskanie żołnierskie 20kg x 12/ 22kg x 10/ 24kg x8 (+1)
3. Reverse Hyper Extensions -na piłce x12/x12/x12
4. Rozciąganie gumy nad głową x10/x8/x8 tempo 25X0
+ aero 25 minut

Przekroczona 80



kombucha, kefir grzybkowy, chia, magnez + B6, wiesiołek


***

20.07.2012 DNT
Za to jestem zmęczona jak nie wiem co.I po wczorajszym treningu i przez zalatany dzień. Jeszcze wieczorem piekłam tort na jutrzejszą imprezę, na którą się wybieram tak, jutro trochę poczituję



1. owies, whey, borówki, migdały
2. ciecierzyca, jajka, buraki, oliwa
3. soczewica, awokado, sok pomidorowy
4. omlet z serem żółtym, sałata lodowa, pomidor, szczypior
+ mleko wiejskie do kawy



kombucha, kefir grzybkowy, chia, magnez + B6, wiesiołek

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49869
Mmmmm jak tu fajnie z tymi czitami Należą się! Baw sie super

I to MC

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Mis, było w miarę grzecznie ale za tydzień znowu impreza. Taki okres, pełen okazji. Ale staram w miarę rozsądnie. Chociaż nie powiem, jakbym liczyła BTW to by mnie ciągle wybijało z rytmu, więc najpewniej wtedy bym łaziła z własnymi pudłami i nie byłoby napojów %-owych No może poza tą jedną imprezą w zeszłym tygodniu, bo to już była taka okazja w stylu, raz w życiu. A tak to imprezy, jak imprezy. No ale, że na razie moim jedynym celem jest ćwiczenia aby nie zwariować to korzystam niebawem wrócę do liczenia, bo żeby coś poprawić to bez tego ani rusz.

Swoją drogą, taka dłuższa przerwa jest niezbędna. Liczenie BTW przez miesiące albo lata non stop za bardzo ryje mi psychikę. Pewnie dlatego, że jak robię cykl to nie lubię wyskoków, wszystko musi być czyściutkie i dopięte na ostatni guzik Przynajmniej wiem, że potrafię żyć bez wagi kuchennej. A kiedyś nie byłam tego taka pewna

Tymczasem, wypiska z dnia wczorajszego :



21.07.2012 DNT


1. Jajka, owies¸ siemię, marchewki
2. Imprezowo: duuuużo sałatek ( z wliczanego to: oliwa, sezam, jajka, feta, ser lazur, winogrono, nerkowce), pieczarki faszerowane serem żółtym z grilla, zwykłe pieczarki z grilla + masło, papryka faszerowana z grilla, kieliszek wódki, pół kieliszka wina wytrawnego
jedzenie było pyszne. Zresztą zawsze najbardziej smakuje mi coś co przyrządził ktoś inny Do tego jedzenie było na tyle w moim guście, że nie musiałam potem tego odchorować
3. Jajka, dwa pomidory, cebula, migdały

+ mleko wiejskie do kawy



Tylko część stałego zestawu:

kombucha, chia, wiesiołek

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

Wiecej