SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Wszędzie te nasionka, co wy to macie ??

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
e tam,nasionka to taki tam pikuś. Jak i wesiołek. Elementy zdrowotne, ale bardziej przyprawowo- smakowe. Dzisiaj spróbuję czy smaczne to
Ja to podziwiam dziewczyny za szalone rzeczy. W połowie dzienników panuje teraz obrzydliwa kurkuma. No a na wywar z gał to ja też zrobiłam niezłe gały. Ciężko te obrzydlistwa przebić
Taka suplementacja jest przydzielana w celu wyselekcjonowania najtwardszych osobników czy jak?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Podejrzane wydają mi się te nasionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Mielisz, wciągasz nosem…








































...siła wzrasta dwukrotnie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
To ja chętnie wciągłabym... Chodzi o omegacze roślinne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Si

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


23.05.12 r.



1. ciecierzyca, jajka, masło, papryka
2. owies, pomarańcza, whey
3. jajka, marchewki, oliwa
4. orzechy nerkowca, marchewka
5. jajka, ser żółty, kapusta pekińska, pomidor, wiesiołek

+ wiejskie mleko do kawy, kapusta czerwona



Trening A.
poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/Oveja/_podsumowania_str._39/_76/_126-t793669-s130.html#post2 

1.Wyciskanie poziomo, piłka 5,5kg x 6/ 7,5kg x 6/ 9,5kg x 6/ 11,5kg x 4/ 13,5kgx 1
2.Przysiad bułgarski 5,5kg x 15/ 7,5kg x 12/ 7,5kg x 10
3.Invert rows 12/ 12/ 12 *
4.Dzień dobry 19kgx 12/ 24kgx 12/ 29kg x9

+ aero 25 minut, rower st.

*na podwyższeniu, z przerwami



magnez + vit.B6, chia, wiesiołek

słoneczko jest, więc zarzucam na trochę suplementację vit. D

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


24.05.2012



1. owies, jajka, ser pleśniowy
2. ser pleśniowy, orzechy nerkowca
3. jajka, oliwa
4. whey, grejpfrut
będzie:
5. omlet z serem żółtym

+ pomidor malinowy, cebula, marchewka, papryka, kapusta czerwona, sałata lodowa, rzodkiewki, szczypior, sok pomidorowy



5 minut bieg + interwały 30/30 x 4



magnez + vit.B6, chia, wiesiołek

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Oveja
Taka suplementacja jest przydzielana w celu wyselekcjonowania najtwardszych osobników czy jak?
Odpadłabym w przedbiegach... ja to tylko na jabłkowe oczyszczanie się nadaję ale akurat do tego oczyszczania to się chyba nie kwalifikuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Oczyszczanie ma tylko tą zaletę, że trwa krócej, niż jakaś obrzydliwa suplementacja.
A aktualnie to chyba wszystko bym bardzo źle zniosła. Luźna miska za bardzo mnie rozpieściła Aż czuję się jak zbrodniarz, kiedy patrzę na te męki dziewczyn
I jak ja się cieszę, że przed gałami chroni mnie bycie vege

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium