SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otyłosć brzuszna .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Witam potrzebuje pomocy. Mam chyba tak zwana otyłość brzuszna... byc moze to przez to ze choruje na cukrzyce 2 typ. Ostatnio moja waga ulegla tragedi i z 80 kg gdzie i tak wygladalem grubo przytyłem do 90 kg.... ( musze zejsc do wagi 74 kg ) a moj wzrost to 174 cm, od niedawna trzymam swoja diete, nie pije slodkich napojow tylko wode mineralna....... wyczytalem ostatnio cos na interncie o " spalczach tłuszczu " i tu moje pytanie czy ja moglbym takie spalacze brac i czy one by mi cos wogole dały ? przez to ze pracuje 8-16 posiki jem okolo 7..... potem sniadanie w pracy o 12.15 ... i jak wracam do domu to obiad kolo 16.30 ..... kolacja zas kolo 19 maksymalnie o 20.....wiec wychodza 4 posilki..... i raczej wiecej nie dam rady wcisnac bo nie mam kiedy..... jezeli chodzi o cwiczenia to cwicze w domu na orbitreku kolo godziny 20.00 i po 20 minut jak narazie bo kondycja slaba ale bede zwiekszac.... i to tyle..... mysle zeby wdrozyc jakies cwiczenia na brzuch czy cos ale komplenie nie wiem jakie.....a dzwiganie ciezarow odpada w zwiazku z cukrzyca... no i z tych innych rzeczy to biore insuline długodziałajaca na noc i do posilkow szybko dzialajaca... i tabletki Glucophage XR 750mg ..... ktore maja niby pomoc mi schudnac....... głownie chodzi mi o te spalacze tluszczu, czy moglbym je brac i jak tak to jakie byscie mi polecili ktore by wogole cos zdzialaly i bym schudl...... no i nie chcialbym tez po nich latac jak wariat ;) dodaje zdjecia mojej sylwetki i prosze o opinie .







Zmieniony przez - Olooo w dniu 2015-02-16 18:54:21

Zmieniony przez - Olooo w dniu 2015-02-16 19:03:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Masz działy trening dla poczatkujach i trening w domowych warunkach. Skorzystaj zamiast wywazac otwarte drzwi.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
takie lekkie spalacze na naturalnych składnikach chyba krzywdy CI nie zrobią, nie wiem musiał byś zapytać swojego lekarza. Przy takim bf spalacz dla mnie to głupota i wydawanie kasy bardziej skupiłbym się na dobrze zbilansowanej diete i treningu siłowym+aeroby. Z tego co kiedyś tam usłyszałem/przeczytałem że koleś zaczął ćwiczyć regularnie na siłowni i jakoś tam wyleczył cukrzyce nie wiem którego typu.
bez wymówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Spalacze,tu nie pomogą, musisz najpierw ogarnąć podstawy układania diety i odpowiedio ustawić trening siłowy i zapotrzebowanie kaloryczne.

Przy takim bebenku to spalacze to kasa w błoto. Jedyne suple na tą chwilę to witaminy.

A ja bębenek miałem większy 9 miesięcy temu i dałem radę z 126kg do 94kg... Na spalaczach waga stanęła. Bez nich szła, bo się skupialem na diecie i treningu.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Polecam naturalne spalacze. Czyli kawa na 20-30min przed treningiem (jeżeli wcześniej dużo jej nie piłeś) i zielona herbata do picia w ciągu dnia. Generalnie, cała reszta zbędna.

Siłowni lekarz zabronił, czy sam takie wnioski wysnułeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Dieta Kwaśnieskiego cię czeka. Ogranicz węglowodany, jedz tłuszcze. Organizm musi spalać tłuszcze, wiec tłuszcz musi być głównym paliwem. Węglowodany hamują metabolizm lipidów.
Poszukaj w necie opisów Diety Optymalnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
btw z tą cukrzycą pytałem się dzisiaj swojego wykładowcy jak jest z cukrzycą... powiedział mi że ruch jest wskazany ;) oczywiście jeżeli nie doszło do poważnych zmian naczyniowych co u Ciebie w wieku 24 lat jest chyba nie możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Owszem ruch jest wskazany ale siłownia mam na mysli podnoszenie ciezarow juz nie.... diabetelog mi to mowila ze na silownie nie moge chodzic.... czyli co.... mowicie ze sama dieta i troche ruchu wystarczy na zrzucenie tego brzuchola ? czy przy diecie i samym orbitreku uda mi sie to ? mam male mieszkanie i za bardzo nie mam gdzie sie ruszac zeby robic jakies areoby ;/ a zas biegania narazie sobie nie wyobrazam bo nie dosc ze zimno to kondycja slaba i padlbym po 500 m .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Najlepiej to idź do lekarza sportowego. Mój starszy też miał problem z lekarzem i kolanem ostatnio. Wg mnie wytarł mu się "smar" w kolanie i zwyczajnie je przeciążył bieganiem (podbija pod 50, waga wyższa niż kiedyś, a biegał tak samo) i po konsultacji ze "zwykłym" ortopedą, tu cytuję "będzie dobrze jak nie będzie obciążane, odpoczywać i dać spokój". Poszedł do "trochę" lepszego specjalisty i dał mu suple pod wzmocnienie i odnowienie stawu. Nie kazał unikać aktywności, tylko nie obciążać dużymi kg kolan.

Zapytaj o trening domatora itd. Ewentualnie kalistenika - własny ciężar na drążku, poręczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Olooo
Owszem ruch jest wskazany ale siłownia mam na mysli podnoszenie ciezarow juz nie.... diabetelog mi to mowila ze na silownie nie moge chodzic.

Wiedza, przepraszam "wiedza" diabetologów jest żenująco-przerażająca. Niech ta pani kopsnie się na pubmeda i poczyta troche o naucę, a nie wierzy w bajki dla ofiar farmacji. Pewnie jeszcze zaleca "zdrową" dietę bogotocukrową i zastrzyki insuliny jako super lekarstwo. A do tego tabletki na "zbicie" cholesterolu i obowiązkowo (jak to po statynach) na nadcisnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
MalcerzV3
Wiedza, przepraszam "wiedza" diabetologów jest żenująco-przerażająca. Niech ta pani kopsnie się na pubmeda i poczyta troche o naucę, a nie wierzy w bajki dla ofiar farmacji. Pewnie jeszcze zaleca "zdrową" dietę bogotocukrową i zastrzyki insuliny jako super lekarstwo. A do tego tabletki na "zbicie" cholesterolu i obowiązkowo (jak to po statynach) na nadcisnienie?

Tego się właśnie spodziewałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
dobra powiedzmy ze na silownie i tak bym nie chodzil bo nie dam rady finansowo ;/ jakies rady inne jak pozbyc sie tego brzucha w domu ? jakies dobre cwiczenia czy cos ? cwicze juz na orbitreku co jeszcze moge robic ? wiem ze jest duzo tego na internecie, ale chce sie dowiedziec od bardziej doswiadczonych osob jakie moglbym konkretnie cwiczenia wykonywac ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna porada na redukcji

Następny temat

Potrzebuje kilku porad dla grubaska :)

WHEY premium