SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
fanslaska - terapia szokowa - jesteś widać tak nakręcony, że wprowadzenie diety z dnia na dzień to dla Ciebie nie będzie problem ;) Oczywiście Twój system też zadziała, bo z takiej wagi, to niewiele trzeba, żeby zrzucać ;) P.S. Wklejałeś gdzieś fotki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
fan - sfd na serio ma kompetentnych dietetyków ja z tego korzystałem, kerad, rafał, marcel - wszyscy mieliśmy świetne rezultaty no i zwalnia z obowiązku kombinowania, liczenia itp. wystarczy tylko mieć wagę elektroniczną i heja do przodu. piszesz co lubisz jeść, na co alergie itp a chłopaki sami tobie układają rożne cudeńka.. dostajesz rozpiche co kupić na tydzień i z głowy
wiem że 60 zł ale na serio dużo daje do tego konsultacje online.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WojtekA4
. Wklejałeś gdzieś fotki?


W profilu mam chyba ze 4, ale patrzeć nie ma na co jeszcze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
fan - sfd na serio ma kompetentnych dietetyków ja z tego korzystałem, kerad, rafał, marcel - wszyscy mieliśmy świetne rezultaty no i zwalnia z obowiązku kombinowania, liczenia itp. wystarczy tylko mieć wagę elektroniczną i heja do przodu. piszesz co lubisz jeść, na co alergie itp a chłopaki sami tobie układają rożne cudeńka.. dostajesz rozpiche co kupić na tydzień i z głowy
wiem że 60 zł ale na serio dużo daje do tego konsultacje online.


Na pewno u nich zamówie to już postanowione, ale najpierw pierwszy krok zmiana nawyków żywieniowych to raz, zamiana drinków na wode to 2 no i ruch to 3.

Pozdrawiam

Ps. obserwuje twój dziennik i widzę, że wyniki są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Fakt, są fotki. Powiem po męsku, skończ pitolić o zmianie nawyków, bo patrząc na fotki - jest grubo - mówi Ci to grubas - wg mnie szukasz wymówki, żeby jeszcze coś sobie podjeść. Powolna zmiana nawyków to bajka dla ludzi, którzy mają 2-3kg zbędnego balastu. Ty masz dobre 30-40kg do zrzucenia. Chłopaki z potreningu zrobią Ci taką dietę, że będzie smacznie i nie zniechęci Cię to do jej przestrzegania. Póki co uważaj z bieganiem jednak. Spaceruj mocnym tempem, ale z bieganiem uważaj.

Czy narkoman, alkoholik czy palacz rzuca nałóg stopniowo? Bzdura... Kiedyś Xzaar powiedział mi bardzo mądre słowa: chudy grubego nie zrozumie, ale gruby grubego już tak, więc rozumiem Twoją sytuację i staram się, abyś Ty też zrozumiał :)

Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2014-10-19 00:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojtek - nie podjadam przysięgam.

Jestem po godzinnym spacerze i zakupach. Wreszcie nabyłem wagi - kuchenną i łazienkową. Koniec z mierzeniem jedzenia na oko i po pierwszym posiłku wyszło, że oko nie najlepsze np pierś myślałem, że ma ze 120gr a miała 200, pomidor też dwa razy więcej.
Łazienkowa jest z BFA, już zainstalowałem i wyszło 39% fatu Ma ktoś pojęcie w jaki sposób ta analiza działa? Na googlach ani słychu ani widu a naprawdę mnie to zaciekawiło w jaki sposób to urządzenie wie z gołych nóg ile mam wody/tłuszczu/mięśni coś mi tu sztuczką zalatuje.
A co do wagi to 117kg
Druga refleksja zakupowa, pozytywne zdziwienie. Wychodzi na to, że nie przetworzone jedzenie jest dużo tańsze. Kupiłem: 4 kawałki wędzonego łososia ok120gr każdy, 2 kilogramy piersi z kurczaka, pół kilo szynki z piersi, mała oliwa z oliwek virgin, kalafior, brokuły, brukselki wszystko po kilogramie, pomidory 2 kilo, banany 2 kilo, masło prawdziwe, chleb słonecznikowy, 300gr krewetek zimnowodnych, 2 kilo mrożonej mieszanki warzywnej i kilo mieszanki meksykańskiej, wody mineralnej 10l a i nasiona słonecznika i dyni. Za wszystko zapłaciłem 60 funtów to połowa z tego co wcześniej wydawałem na jedzenie. Albo to wynik eliminacji przekąsek,zakąsek srąsek i innych napitków

Jutro trening na siłowni, już się nie mogę doczekać. Nie wiem czy 3 razy w tygodniu to nie za mało, ale na razie nic nie zmieniam.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2014-10-19 20:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
A bananów to w jakim celu tyle? :) :) Chyba, że to zakupy na 2 tygodnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
poczytaj i pomiarze BIA Body Impedance Analysis - tak działa waga
jest obarczona dużym błędem pomiaru a sam pomiar w dużej mierze zależy od nawodnienia organizmu - w skrócie: wypijesz szklankę wody i masz mniejj BF
mierz o tej samej porze, obserwuj tendencje i odrzucaj jakieś skrajne wyskoki ;)
jeżeli już się wkręcisz w aktywność i waga ma taką możliwość to zmień tryb pomiaru na sportowy, przez dużą aktywność będziesz trzymał więcej wody i wtedy pomiar wyjdzi ebardziej adekwatny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WojtekA4
A bananów to w jakim celu tyle? :) :) Chyba, że to zakupy na 2 tygodnie ;)


Nie mogę zjeść owsianki samej, po prostu blokada, nie wchodzi i czuję się jakbym do kleju się zabierał, dwa banany pokrojone na plasterki zmieniają temat i wchodzi jak w masełko.

Dzięki Kabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dwa banany to lekko 400g czyli jakieś 100g węgli :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium