SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288795

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
fan jaka biała flaga??--powiedziałeś a-powiedz i b-za daleko jesteś inaczej porozmawialibyśmy po męsku -mamy zgubić po kilka kilogramów to zrobimy to --a pózniej to już tylko goloneczki i same mięcho będzie nam rosło bez fatu--''badz twardy a nie miętki'' jak to mawiali starożytni indianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
2x200 gdzie film???

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
fan jaka biała flaga??--powiedziałeś a-powiedz i b-za daleko jesteś inaczej porozmawialibyśmy po męsku -mamy zgubić po kilka kilogramów to zrobimy to --a pózniej to już tylko goloneczki i same mięcho będzie nam rosło bez fatu--''badz twardy a nie miętki'' jak to mawiali starożytni indianie

BEDE

Gwid
2x200 gdzie film???

Nie ma. A jeszcze jakbym napisał, że bez pasków i że żwawo szło ,to może lepiej, że filmu nie ma bo jutro byś szarpał 210 na złamanie karku byleby wydrzeć do góry Można napisać, że wykazałem się odpowiedzialnością tym razem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
a 2 rep w porównania do 1 ładnie i swobodnie czy już jakieś zarysy kociego? jak to wyglądało?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
MaGor

"Ja ze swej strony postaram się wywołać u Nosiciela stan zniechęcenia i rozdrażnienia. No i na wszelki wypadek przykręcę mu kurek z testosteronem. Jeszcze się weźmie i rozmnoży w tak trudnych czasach i bida gotowa..."


Dziwne. Cytować samego siebie
Fan! Bądź jak Tommy Lee Jones w "Ściganym"!

Pojesz kartofelków, cukierka krówkę zjesz czasem, awokado z miodem (oba składniki łagodzą objawy stresu) i za kilka dni będzie animusz.
A jak masz chęć zrób sobie tydzień kartofli. Ruszasz mięśnie szkieletowe na każdym treningu to tracisz glikogen cztery razy szybciej niż "pakiery" co jadą splitem, jedzą po 300 g węgli dziennie i jeszcze co sobotę mają planowane ładowanie Nabij zasobniki i do przodu. Żre niemiłosiernie.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak samo jak pierwszy tylko dłonie odwrotnie. Od 160(dzisiaj tego ciężaru akurat nie było) stosuję zasadę identycznie od początku do końca. Czyli, ile powtórzeń w serii by nie było, po każdym odkładam sztangę i zaczynam podejście od nowa (plus zamieniam ręce jak bez pasków).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
_CORTES_
MaGregor, te pakery pewnie jedzą po 1000g węgli dziennie, mi na potreningu w kalkulatorze wychodzi 500g węgli, żeby utrzymać wagę, a co dopiero te byki po 130kg co masę robią....


Pytanie po co ;)
Znam jednego ex-pakera, ważył jak piszesz 130-140 i to były same mięśnie, jak się połapał na tym, że w wieku 40 lat nie był w stanie wejść z zakupami na 3 piętro bez odpoczynku w upalny dzień to od tej robi wszystko aby być sprawnym nie wielkim ;) m.in. często jest na basenie/sunie.

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
MaGor

"Ja ze swej strony postaram się wywołać u Nosiciela stan zniechęcenia i rozdrażnienia. No i na wszelki wypadek przykręcę mu kurek z testosteronem. Jeszcze się weźmie i rozmnoży w tak trudnych czasach i bida gotowa..."


Dziwne. Cytować samego siebie
Fan! Bądź jak Tommy Lee Jones w "Ściganym"!

Pojesz kartofelków, cukierka krówkę zjesz czasem, awokado z miodem (oba składniki łagodzą objawy stresu) i za kilka dni będzie animusz.
A jak masz chęć zrób sobie tydzień kartofli. Ruszasz mięśnie szkieletowe na każdym treningu to tracisz glikogen cztery razy szybciej niż "pakiery" co jadą splitem, jedzą po 300 g węgli dziennie i jeszcze co sobotę mają planowane ładowanie Nabij zasobniki i do przodu. Żre niemiłosiernie.

BEDE i od dzis mozesz na mnie mowic komisarzu Ryba
Twoje porady weglowe, zaczynaja naprawde dzialac, dwie noce z rzedu jak susel pod brzuchem matki.
Mimo, ze wlasnie awansowales na pilkarza (MacGregor ) uwazam, ze powinienes sie wziasc za napisanie ksiazki. Z Twoja wiedza, doswiadczeniem i piorem bestseller gwarantowany. Tytul jakis nosny jak tam shudlem xxx kilogramow a w srodku to Ty juz najlepiej wiesz co napisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
A ja tak długo nie wierzyłem w opowieści o ciepłych kartoflach na kolację... Za długo. Był tu Magik od takich opowieści...
Fan - śmiejesz się - a mnie znajomi wróżą, że mógłbym zostać Królem Blogów. I się śmiałem, dopóki Młody mi nie zapuścił filmy na YT, z którego się dowiedziałem ile tacy kanalarze potrafią zarobić. Trzeba będzie pomyśleć.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium