SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
fan - jesteś lepszy niż ja byłem 47 lat temu!
Idziesz jak burza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokosik
Nie wiedziałam, że inov ma buty do dźwigania ale firma jest spoko więc może i buty też będą. 100/120/140 do zaliczenia. 160 - głębokośc ok ale wiadomo
Na zawodach to jeszcze dostaniesz komendy - Sqat i rack (pozycja początkowa i końcowa musi być z zablokowanymi kolanami - nie wszyscy o tym wiedzą) na początek i koniec boju - można już powoli w głowie samemu je sobie wydawać ale już powoli dobre nawyki się kształtują.

Dzięki za ocenę, pomysł z komendami zaj**isty.

adam77
O przysiadach się nie wypowiem bo obecnie bym się zesrał z połową tego (ale bym uznał, że zaliczone) Mimo tego, że buty dużo dają, siada się w butach do PC rewelacyjnie ale mimo wszystko bym pracował na twoim miejscu dalej nad mobilnością. Im łatwiej będzie Ci się siadać w butach na płaskiej podeszwie tym lepiej będzie w butach do PC.
Co do samych butów to prezentują się rewelacyjnie U nas Inov8 to kosmos cenowy no chyba, że się akurat trafi na obniżki. Piękne te buty




Zmieniony przez - adam77 w dniu 2016-02-24 16:17:59


Pracuję, pracuję - teraz to priorytet, oprócz mobilności czuję, że jest jeszcze problem z dwugłowymi - muszę je rozciągnąć. Zamówiłem już książkę, którą Ty polecałeś u siebie a Ajazy u mnie - niedługo będę jak lampart


ojan
fan - jesteś lepszy niż ja byłem 47 lat temu!
Idziesz jak burza!

Dziękuję. Panie Janku to dlatego, że 47 lat temu nie miał pan wsparcia z +35 , biorąąc pod uwagę do jakiej formy pan doszedł solo to strach pomyśleć co by się działo ze wsparciem

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-02-24 17:07:54

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-02-24 17:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
elegancko. atak na 160 odważny ale skuteczny wg mnie. widać ze na strasznej mocy to robiłeś buty zarypiste - jak wysoką mają tą piętę?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
elegancko. atak na 160 odważny ale skuteczny wg mnie. widać ze na strasznej mocy to robiłeś buty zarypiste - jak wysoką mają tą piętę?


0.65incha czyli trochę ponad 1.6cm. A co do ataku, to śmialutko i płynnie by poszło tylko piznąłem się bokiem dłoni w poręcz więc odbiło mi sztangę z drugiej strony, stąd tak do głupio wygląda. Szczerze to dzisiaj czułem moc na 180 do zaliczenia (ale bez asekuranta gacie zbyt pełne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Coraz lepsze te Twoje siady a i moc jest. Myślę, że te 180 może pójść, tylko bez asekuracji nie bierz się za to.
Próbowałeś przysiadów z podwójnym dnem?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
szkoda kolan chyba jak sienie jest wyczynowcem i narazie ma wyniki do przodu

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yyyy, a co to jest przysiad z podwojnym dnem

Trucht w terenie - 19min (Xzaar odkładaj kasę )

Jutro tylko góra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
schodzisz na sam dół odbijasz się jak sprężynka delikatnie w górę a potem w dół i ostateczne do góry

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to tak się nazywa To owszem, stosuję w seriach rozgrzewkowych do 80-90 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Fan - a ja wbrew chórom... Widzę niestabilność na początku próby 160. W innych ciężarach widzę moc i sztywność. Przy zdjęciu 160 lekko słaniasz się na nogach. Ciężar zacny i gratulacje, ale to na razie tak na słowo honoru chyba. Jak uważasz?
A co do komend, to jest to co pisałem: domknąć biodro i zblokować kolana na górze. Tak. Wiem. Tysiące kulturystów tego nie robi, a nogi mają jak tyranozaury.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium