SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 288805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
co to są te cuda na barki?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbowałem dzisiaj tego boćka, ależ to jest zaskakujące ćwiczenie Ale podeszło mi, bez mocnej pomocy rąk nie wróciłbym do pozycji startowej
Przysiady dla odmiany 5ki (lubię) i postojówka a nawet macanko 200kg

SQ: 10x20,6x60,6x80,6x100,6x120,5x130,5x140,5x140,5x140,5x140
Macanie 200kgx2
Żuraw (bociek): 3 serie (nie liczyłem, na razie obcinka ćwiczenia)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Solidnie, prosto i skutecznie.


Zmieniony przez - badassgym w dniu 2016-02-07 18:02:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
no nieźle te 140 spróbujesz kiedyś tak z czystej ciekawości głębiej?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Fan, jeżeli poważnie myślisz o ts, to: mobilność(np. Kelly Starret na yt), rozciąganie ..bo żaden przysiad nie był na zaliczenie. I zacznij się uczyć low bara, przy siadach w granicach 110-120 może różnica nie jest tak istotna, ale przy poważnych przysiadach już widać różnicę. Jeśli zależy Ci tylko na muskulaturze/sile/wyglądzie...nie widzę powodów, byś nie ćwiczył tak, jak robisz to teraz :) Sorki, że nie słodzę :) (inna sprawa, że na własne oczy oczy widziałem chłopaka, który przy wadze do 80 kg 140 na cztery razy lekko se pierdyknął...low barem ofkors :) ) Także Fan, do roboty, bo siła jest. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie wstawiam filmów dla słodzenia, więc wszelakie komentarze są jak najbardziej mile widziane. Rozpocząłem rehabilitację barkową, bo jest źle, na stronie, z której linki wklejałem wcześniej dowiedziałem się, że jest nawet bardzo źle, ale pracuję nad tym. Przy 200kg czuję, że to nie jest optymalne miejsce dla sztangi.
Co do zaliczenia, tak się składa, że przysiad po przysiadzie, sprawdziłem z poziomą linią i jak dla mnie każdy jeden do zaliczenia. Wiem, że wszystko zależy od sędziego, ale na siatce każde powtórzenie dolna część uda poniżej zgięcia w kolanie. Muszę zrobić trening w slipach, żeby to było bardziej widoczne Ale wstydzę się

@Badassgym, pewne ruchy to u ciebie widać
@ Gwid, mogę, ale raz, bez asekuracji pewnie bym się cykał, a dwa, udo niżej kolana mi wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Fan...nigdzie nie schodzisz poniżej kolana :) masz takie wrazenie, bo na dole pochylasz sie do przodu :) Albo...ja źle widzę...zresztą nie o to chodzi, ważne jest, żeby zaliczył sędzia, czyli lepiej wyeliminować element niepewności, a to znaczy, że musisz schodzić głębiej ( przy założeniu, tylko i wyłącznie, chęci startów, w innym wypadku pewnie nie musisz, wystarczający bodziec do rozwoju mięśni ud) . Zaraz skrobnę, bo absolutnie nie chcę dyskredytować Twojej siły, na priwa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Na zawodach żaden z tych przysiadów nie byłby zaliczony- są o dokładnie 5 -7 cm za płytkie.

Załóż na sztangę 60 kg i przysiądź jak najniżej potrafisz a z tej pozycji zrób kilka sprężynek-czyli podniesień do góry nie przekraczając linii zaliczenia przysiadu.

To nagraj -wtedy zobaczysz,gdzie znajdują sie Twoje uda przy tych sprężynkach-ta wyższa pozycja z tej absolutnie najiższej to właśnie wysokość zaliczenia przysiadu.




Zmieniony przez - masti w dniu 2016-02-07 21:12:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, dwóch na jednego - banda łysego. Pojutrze podrapię się dywanem po doopie - a tak naprawdę pokażę jak najniżej mogę zejść na dzisiaj
Aczkolwiek, dolna część uda jest poniżej zgięcia w kolanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium