SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ostatni szlif

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1564
Te ostatnie to slabe swiatlo wiec nic praktycznie nie widac

napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 677 Napisanych postów 3028 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 159929
Na poprzedniej stronie prezentuje się duzo lepiej :) fajnie najszerszy wygląda - ja bym już na mase wchodził a nie szlifował dalej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3643 Napisanych postów 66747 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 542167
Dokładnie , trzeba dołożyć mięsa . Nie ma ci się bawić w szlifowanie yoszka
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2668 Napisanych postów 54954 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 566214
Ostatnie dwa, trzy tygodnie można spróbowac, ale równie dobrym rozwiązaniem będzie zakończenie redukcji. Jak nigdy nie stosowałeś johimbiny to max 5mg. Nawet można sprawdzić dla testu jak się poszujesz po połowie kaps.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1564
Wiem wiem ale tez wiecie jak to jest ;p.Jak głupi sobie jakis cel obierze to zadna siła go nie powstrzyma.Nie chce zakładac nowego tematu i robić smietnika wiec tu umieszcze te pytanie.Byłem dziś na cardi porannym i wziałem johe z hadesa 5mg jedna kapsułka.Nie poczułem kompletnie nic.Co robić dalej ?10 mg?5mg i koffeina ?Prosze o pomoc
2
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1900 Napisanych postów 12372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185688
fajna sylwetka i jak jw dolozysz miesa bedzie jeszcze lepiej nie potrzebujesz szlifowania teraz
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2668 Napisanych postów 54954 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 566214
Skoro nic nie poczułeś, to spróbuj jeszcze 1-2 porcje i ewentualnie 10mg.
1

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5749 Napisanych postów 138685 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960201
miesnie brzucha nie wytrenowane, stad wydaje Ci sie jeszcze ze sporo bf-u siedzi na Tobie tez bym jednak mase robil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz z sfd

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?