SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni posiłek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2392
Witam wszystkich. Mam takie pytanie jako że cwiczę wieczorem od 20 do 22 to gdy wracam przyjmuje bezpośrednio białko+ banan i po 30-45 min spożywam pelnowartościowy posiłek zazwyczaj kurczak+ryż+warzywa i tu moje pytanie czy ma to jakiś wpływ że ostatni posiłek zawiera również węgle? Wiadomo wiosna idzie trzeba zrzucić oponkę i czy to aby nie będzie przeszkadzało?

Nie ma Lipy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
to, że węgle na noc są złe to mit, obalony juz jakis czas temu

poza tym posilek potreningowy jest bardzo wazny

jaki bedzie efekt u Ciebie zależy od ogółu diety

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Aczkolwiek nie musisz wpychać tego banana i białka bezpośrednio po zakończonej aktywności fizycznej. Może być pełnowartościowy posiłek. Nieważne czy będzie to godzina czy dwie po treningu. Jak już wcześniej zostało wspomniane istotny jest Twój ogól diety ( bilans kaloryczny spożyty w ciągu dnia ) i.t.d.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak spalic tłuszcz z klaty

Następny temat

proszę o pomoc

Wiecej