SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Orbitrek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Witam.
Mam taki problem, że na bieżni pobiegam może 20 min i zaczynają boleć nogi, a na orbitreku mogę spokojnie godzinkę. i tu nachodzi pytanie czy to wystarczy jako trening Aerobowy czy jest konieczne coś dokładać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie musisz nic dokładać, wystarczy o ile aeroby są w ogóle potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Tak dość bardzo jestem na diecie(redukcja solidna), i robię trening siłowy dla początkujących pierwszy krok czyli przysiady ciągi klata wiosłowanie do tego zawsze coś dokładam od siebie biceps triceps(nie wiem czy dobrze) i robię to na przemian z treningiem Aerobowym(pon siłownia) (Wtorek Aeroby) i nie chciał bym tego zmieniać zwyczajnie mega się zajarałem siłownią i jestem tam 6 razy w tyg niestety niedziela zamknięte... ale to chyba lepiej niż grać w przed kompem lub leżeć przed tv
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Lepiej, fakt.

Tylko nie przesadź też w drugą stronę bo może cię złapać przetrenowanie a dopiero zaczynasz, szczególnie na redukcji przy takiej aktywności bo tych składników odzywczych jest jednak mniej.

Godzina aerobów to zdecydowanie za dużo, zacznij nawet od 20 minut i stopniowo zwiększaj.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-03-08 19:36:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Tak czytałem, że 20 min i dokładać 2 min co trening Tylko 20 min na orbitreku to tak bardzo na lajcie mi się ćwiczy może tempo mam za wolne, ale średnio to biegam 10/11,2 km/h. Nie mam tez zadyszki mogę spokojnie rozmawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz np. raz w tygodniu zrobić sobie interwały.

Ale zastanów się czy taka ilość aerobów na początek jest ci potrzebna i nie lepiej byłoby je dodać dopiero wtedy kiedy redukcja przystopuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Rozumiem. no to by się zgadzało Dieta najważniejsza i jej trzeba dać się wykazać. A Później dokładać tak jak etapy do treningu siłowego. Muszę przyznać, że wiele muszę się nauczyć, bo to głównie opiera się na obserwacji swojego organizmu. Jak na razie moje redukcja jest dość wolna mniej więcej -0,5 kg tygodniowo, ale za to wysmukla mi się całe ciało twarz zupełnie inna klatka nogi, i na dodatek pokazały się mięśnie. co bardzo cieszy. A i dzięki, za Pomoc pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Najważniejsze są zmiany w lustrze, a nie obwody czy waga. Czasami waga może sie nie zmieniać, mimo tego że w ciele zachodzi szereg pozytywnych zmian.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania sportowe a siłownia

Następny temat

Ocena planu i ewentualne poprawki

WHEY premium