SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie a co sadzicie o liver revange z popularnego serwisu aukcyjnego ? Nie kazdy ma dostep do wymienionych tutaj srodkow a liver w swoim skladzie ma min nac i tudca . Nada sie oslonowo w trakcie metki a po heparegen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ostatnio przegladalem forum i doszedlem do wniosku ze ludzie z wiedzą nie piszą już artów jak kiedyś.Krzykacz kawałek dobrej roboty:*

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie, czy taka profilaktyka na cyklu nie osłabia działania orali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie widziałem badań w kierunku ipp a sterydy. Jedynie są badania ipp vs powiedzmy 'normalne' leki o którym można sobie poczytać na necie.

Ja tam nie zauważałem żeby coś słabiej szło.

A pozostałe wymienione pozycje w niczym nie przeszkadzają oral'saa.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
aulin stosujemy od pierwszego do ostatniego dnia na oralach?
z czasem nie będzie tak, że to działanie przeciwbólowe się zmniejszy, bo org się w jakiś sposób "przyzwyczai" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Co się dzieje?
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4540
czy jest sens martwić się jednym skutkiem ubocznym itoprydu - zwiększeniem stężenia prolaktyny?


Zmieniony przez - victim w dniu 2015-06-26 16:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
jeśli ten lek podbija prl to dobrze było by to kontrolować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4540
kur niby mały niewinny cyklik a tyle hajsu już na profilaktykę poszło i końca nie widać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61948
sterydy
narkotyki
i seks
nie sa dla każdego

skoro tak reagujesz na orale to ja ci radze omijac je szerokim łukiem
tez pamietam swoj pierwszy cykl, test plus wino...tyle co na towar to wydalem na osłonki, rozne wynalazki, a jak 2 posilek zjadlem to i tak moglem skonczyc juz na dany dzien, bo najzwyczajniej mega blok apetytu mialem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium