SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opoznienie kilka dni w zastrzyku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Witam,
Biorę sustę e5d + 30mg mety. Jutro czyli w piatek przypada mi strzal z susty, wyszlo tak, ze w domu bede dopiero w poniedzialek (mete mam przy sobie). Cos sie stanie jak zrobie strzal w poniedzialek zamiast jutro ? Ewentualnie mam teraz dostep do enana. Nie wypełniam ankiety, bo do tego pytania nie jest potrzebna.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Przeżyjesz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Jak masz enana to go walnij teść to teść, albo czekaj do poniedziałku jeden czort, jak ci lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
wg mnie nie ma co się spinać, wbij w poniedziałek, dawki bez zmian

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
abdul55
Cos sie stanie jak zrobie strzal w poniedzialek zamiast jutro ?


Nic sie nie stanie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Nie lubie jak przepada, ale czesto tak bywa bo sie zapomni, jak wbijesz w poniedzialek to licz te e5d nie od poniedzialku ale od dnia w ktorym powinien byc strzal, stezenie we krwii nie spadnie. Prospekt dalszych przyrostow wplywa kojaco na psychike
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
nic sie nie stanie, nawet jakbys mial propa to 4dniowa pauza nie zniszczy wszystkiego ani twojego nastroju

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3544
Zalezy jaka dawka leci przybij troche wiecej pare kresek na pompce zeby nie zaburzyc stezenia w organizmie 3-4 dni to jednak sporo. Ja na swoim miejscu dal bym to co zwykle + 1/3 albo i 1/2 tego co zwykle zalezy jaka dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
Bierzesz metę a to super. Jak masz enana wbijaj a w poniedziałek normalnie sustę. Mòj tok rozumowania - lepiej zbyt dużo niż zbyt mało. O wbitym enanie zapomnij jakby go nie było - działa natychmiast, nie pozwoli na spadek stężenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
abdul55
Witam,
Biorę sustę e5d + 30mg mety. Jutro czyli w piatek przypada mi strzal z susty, wyszlo tak, ze w domu bede dopiero w poniedzialek (mete mam przy sobie). Cos sie stanie jak zrobie strzal w poniedzialek zamiast jutro ? Ewentualnie mam teraz dostep do enana. Nie wypełniam ankiety, bo do tego pytania nie jest potrzebna.

Pozdrawiam



Nic. Po prostu wbij i niczym się nie przejmuj. Kiedyś przez kilka mies biłem strzała testa co 15dni bo tylko taką miałem możliwość i normalnie się żyło.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
dobrygiecik
Zalezy jaka dawka leci przybij troche wiecej pare kresek na pompce zeby nie zaburzyc stezenia w organizmie 3-4 dni to jednak sporo. Ja na swoim miejscu dal bym to co zwykle + 1/3 albo i 1/2 tego co zwykle zalezy jaka dawka


Jakie stężenie przy suscie? 3 dni? Nie będzie spadku stężenia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metka + Enan + Deka

Następny temat

Sarm - czym jest?

Wiecej