SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie o planszy weidera

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Cześć.
Co sądzicie o planszy weidera na masę dla młodziaka ze stażem 2 miesiące? :) Ktoś stosował?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Wiem sporo czytałem i w dodatku mam bliskiego kumpla który właśnie tam ćwiczy i aktualnie jest 1 w polsce w roczniku 98.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Masz 14 lat, dla Ciebie jeszcze nie czas by na siłownie chodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Nawet nie wiesz jak wkurzają mnie takie komentarze... powiem tylko tyle. Biografia Schwarzeneggera: "... podniósł swoją pierwszą sztangę, kiedy trener piłki nożnej zabrał całą drużynę do miejscowej siłowni[3]. W wieku czternastu lat, zamiast piłką postanowił zająć się kulturystyką. Zaczął chodzić na siłownię w Grazu... }podniósł swoją pierwszą sztangę, kiedy trener piłki nożnej zabrał całą drużynę do miejscowej siłowni[3]. W wieku czternastu lat, zamiast piłką postanowił zająć się kulturystyką. Zaczął chodzić na siłownię w Grazu..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Pewnie myślisz że połamię sobie kręgosłup. Przykro mi ale aż takim d****em nie jestem i stosuje ćwiczenia w których obciążenie nie idzie na kręgosłup takie jak przysiady ze sztangą i martwy ciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Oj kolego, a jak jest z nim teraz ? Masz jego geny? Skąd wiesz jak Twój organizm zareaguje na trening siłowy w tak młodym wieku.
Mozna ćwiczyć w młoodym wieku, ale pod bardzo odpowiednim okiem. No właśnie, a takie wypadąłoby robić, a nie tylko biceps. Poczytaj o planie domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Wiem, wiem przeczytałem to sto razy stosuję się do tego ale po prostu pytam czy nadaje się to na młodziaka z krótkim stażem. A jeśli jest to za mało to jakoś po ilu miesiącach mogę dostać awans z domatora. :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Arni ćwiczył pod okiem kulturystów, jesteś pod okiem jakiegoś kulturysty? Arnold to inna bajka i nie ma co sie porównywać do niego. To ikona polskiej kulturystyki. Pisał w swoim pamiętniku o treningach w pleneże, bodajże nad jeziorem gdzie jego koledzy kulturyści odbywali z nim trening na ciężarze swojego ciała, taki domator w plenerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Tak ale wtedy nie było dostępu do takich szczegółowych informacji więc musiał pracować pod okiem kulturystów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5265
ikoną polskiej kulturystyki możne być amerykańsko-australijski kulturysta ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
nie ma co porównywać początkującego do początkującego kiedy zaczynał nie był ikoną "twojej polskiej" kulturystyki a o ile mi wiadomo nie chodził nad jezioro tylko na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
Dostanę sensowną odpowiedź?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przybrać na masie

Wiecej