SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Opcja zakupu wyciskarki KUVIGS BIG MOUTH B600 za super cene ale trzeba kilka osob!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

...
napisał(a)
Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 9
Wyciskarka Kuvings Big Mouth B6000 - Normalna cena 1990 (rowniez na allegro i ceneo), tutaj za 1740zl + gratis. Trzeba tylko chwile poczekac...

Jeśli zbierzemy sie w grupę (6-10 osób) będziemy mogli kupic wyciskarke Kuvings Big B600 za 1740zl i jeszcze dostaniemy zestaw sitek o wartosci 190zl gratis. Proszę zapisywać się przez wysłanie wiadomości do mnie. Jak zbierze się odpowiednia ilość osób podam namiary na interntowy sklep w którym będzie można dokonać zakupu.

Zaznaczam, ze nie jestem zwiazany z zadna firma i ze jest to w 100% moja prywatna inicjatywa. Nie lubie przepłacać więc dlaczego mam płacić 1900zl jeśli przy odrobinie wysiłku można kupić cos o 250zł taniej i jeszcze dostac zestaw sitek o wartosci 190zl gratis.

Wstepnie ustalam deadline na 20.06
Prosze o przesylanie wiadomosci od osob powaznie zainteresowanych

Najtansza oferta (allegro, ceneo itp) to 1990zl czyli 260zl drozej niz tutaj (i to bez sitek o wartosci 190zl)

Oczywiście Wyciskarka jest nowa pochodzi z polskiego sklepu (posiadajacego duzo pozytywnych opinii) i polskiej dystrybucji, będzie objęta polska gwarancją czyli wszystko dokladnie tak jak przy normalnym zakupie.

Jak juz zbierzemy sie w grupe, wezme od kazdej osoby maila. Przesle liste maili do sklepow i na tej podstawie wykonamy zamowienia. Kazdy z osobna. Nie mam zamiaru zbierac od nikogo pieniedzy ani nie mam zadnych ukrytych intencji w tym temacie. Inna opcja jest przeslanie kazdej zainteresowanej osobie hasla ktore poda w formularzu zamowienia w sklepie internetowym i na tej podstawie zostanie przyznana znizka.

Goraco zachecam do zakupu! Mysle, ze warto troszke poczekac.

P.S. Zaznaczam, ze zamieszczam to ogloszenie na wielu roznych portalach wiec po wpisaniu zdan w przegladarke prosze nie wysnowac teorii o jakims spisku z tym zwiazanym. Poprostu zwiekszam w ten sposob szanse.

Nikt z nas nic nie ryzykuje bo zakup bedzie przeprowadzony w normalny sposob w normalnym, renomowanym, polskim sklepie internetowym
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11936 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 90986
ta wyciskarkę ktoś kupi za 1700

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 9
Jakby nie patrzec, to Rolls Royce wsrod wyciskarek! :) Zamiescilem to ogloszenie juz chyba wszedzie! Reklama przed wiadomosciami ma mniejsza ogladalnosc... Zobaczymy ;)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2331 Napisanych postów 49092 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299802
przenoszę, niech tu decydują co z Tobą zrobić.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Amix Thermolean Box 90 spalacz tłuszczu

Następny temat

[K] [S] Sprzedam wyciąg górny i dolny i kilka innych rzeczy