SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opcja zakupu wyciskarki KUVIGS BIG MOUTH B600 za super cene ale trzeba kilka osob!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Wyciskarka Kuvings Big Mouth B6000 - Normalna cena 1990 (rowniez na allegro i ceneo), tutaj za 1740zl + gratis. Trzeba tylko chwile poczekac...

Jeśli zbierzemy sie w grupę (6-10 osób) będziemy mogli kupic wyciskarke Kuvings Big B600 za 1740zl i jeszcze dostaniemy zestaw sitek o wartosci 190zl gratis. Proszę zapisywać się przez wysłanie wiadomości do mnie. Jak zbierze się odpowiednia ilość osób podam namiary na interntowy sklep w którym będzie można dokonać zakupu.

Zaznaczam, ze nie jestem zwiazany z zadna firma i ze jest to w 100% moja prywatna inicjatywa. Nie lubie przepłacać więc dlaczego mam płacić 1900zl jeśli przy odrobinie wysiłku można kupić cos o 250zł taniej i jeszcze dostac zestaw sitek o wartosci 190zl gratis.

Wstepnie ustalam deadline na 20.06
Prosze o przesylanie wiadomosci od osob powaznie zainteresowanych

Najtansza oferta (allegro, ceneo itp) to 1990zl czyli 260zl drozej niz tutaj (i to bez sitek o wartosci 190zl)

Oczywiście Wyciskarka jest nowa pochodzi z polskiego sklepu (posiadajacego duzo pozytywnych opinii) i polskiej dystrybucji, będzie objęta polska gwarancją czyli wszystko dokladnie tak jak przy normalnym zakupie.

Jak juz zbierzemy sie w grupe, wezme od kazdej osoby maila. Przesle liste maili do sklepow i na tej podstawie wykonamy zamowienia. Kazdy z osobna. Nie mam zamiaru zbierac od nikogo pieniedzy ani nie mam zadnych ukrytych intencji w tym temacie. Inna opcja jest przeslanie kazdej zainteresowanej osobie hasla ktore poda w formularzu zamowienia w sklepie internetowym i na tej podstawie zostanie przyznana znizka.

Goraco zachecam do zakupu! Mysle, ze warto troszke poczekac.

P.S. Zaznaczam, ze zamieszczam to ogloszenie na wielu roznych portalach wiec po wpisaniu zdan w przegladarke prosze nie wysnowac teorii o jakims spisku z tym zwiazanym. Poprostu zwiekszam w ten sposob szanse.

Nikt z nas nic nie ryzykuje bo zakup bedzie przeprowadzony w normalny sposob w normalnym, renomowanym, polskim sklepie internetowym
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ta wyciskarkę ktoś kupi za 1700

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Jakby nie patrzec, to Rolls Royce wsrod wyciskarek! :) Zamiescilem to ogloszenie juz chyba wszedzie! Reklama przed wiadomosciami ma mniejsza ogladalnosc... Zobaczymy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
przenoszę, niech tu decydują co z Tobą zrobić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Amix Thermolean Box 90 spalacz tłuszczu

Następny temat

[S] Sprzedam ławeczkę+ gryf

WHEY premium