SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Opaska na kostkę do wyciągu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3304

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 919
Witam,
Używa ktoś może opaskę do wyciągu ankle strap do treningu nóg? Nadaje się ona do treningu w domowej siłowni? Na allegro jest para za 35zł ale nie wiem czy nie jest to jakiś szajs.

"Akceptuje tylko zwycięstwo i walkę do samego końca"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 12866 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90304
Używałem czegoś podobnego. Oprócz przywodzicieli i odwodzicieli, ciężko na tym jakoś sensownie poćwiczyć. Ale tylko 1 miałem z tym do czynienia i zbyt wiele nie kombinowałem. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1366
Świetnie się robi brzuch na wyciągu dolnym, ale to już ćwiczenia dla zaawansownych. Sam muszę kupić, bo u nas nie ma na siłowni.
napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 733 Napisanych postów 28175 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222844
no,tyle ze to temat sprzed 3 lat i pytanie dotyczyło czego innego...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plank + pompki bez rozgrzewki, 3x dziennie

Następny temat

Ławeczka na brzuch

Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki