SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Only for the strong TS by Remik - reaktywacja str.57

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52209

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
remik paski?? ----> leszq

podstawki załatw pog krazjki za nisko masz nie robisz typowego dead... powinienes ciagnac ciezar z dołu z odłozenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
25.10.2008 competition in Wrocław
o 4:58 mialem pociąg do wrocławia wiec o 4 juz musialem wstac. Na miejsce dojechalismy okolo 7:30 i niby mielismy 1h do zawodów no ale pobłąkaliśmy się troche bo ta sala jest z lekka na zadupiu . Weszliśmy podpisaliśmy oświadczenia dostalismy kluczyki do szatni itd



Niestety bylem zapisany jako pierwszy bo pierwszy przyszedłem

Niby zrobiliśmy rozgrzewke itd ale jednak nie przyzwyczailem sie jeszcze do sztangi lawki itd no i troche mnie to dyskomfortowalo no ale przysedl czas rozpoczecia

Zaczynalismy od 80kg na ławce płaskiej

zrobiłem 12 powtorzen ale niestety nie wiedzialem ze nie trzeba zwracac uwagi na technike no i niestety tutaj juz duzo stracilem reszta zawodnikow odbijala sztange od klaty no i niestety tylko jeden zawodnik zrobil mniej niz ja

Mocno zmotywowany i zdenerwowany podszedlem na pelnej bombie pod 60kg na skosie 30 stopni w gore no i pech... Ten instruktor co mi wystawial wystawil za daleko i sztanga mi poleciala jakos tak do przodu troche sie zmeczylem aby przywrocic wszystko do porzadku i sie nie poddawalem Wiedzialem ze jestem w stanie zrobic okolo 25 i tak tez zrobilem niestety nie uznano mi 6 powtorzen gdyz rzekomo nie wyprostowałem do konca lokci no ale kit musialem sie pogodzic z tym i w moim dorobku bylo 60x19

Ostatnia próba przebiegła najbardziej pomyślnie gdyż wszystko juz kontrolowałem sam i nie kazałem sobie wystawiać ławka skos w gore 45 stopni

wlasciwie te 40 kg szlo jak szmata nie ogladalem sie tylko odbijalem od klaty jak inni i z powodzeniem zaliczalem nastepne powtorzenia niestety znow nie zaliczono mi 6 powtorzen ale 41 ruchów wykonałem

ogólnie w zawodach bylo az 9 zawodników moj plan aby nie znalezc sie na ostatnim miejscu zostal wykonany

zawodnicy byli bardzo silni
i wbrew pozorom nie byli to jacys wielcy panowie ktorzy idac ulica wygladaja jakby nosili telewizory.

zawodnik ktory wygral
zaliczyl 80x50 60 x42 40x130 jesli dobrze pamietam

zajelem 8 miejsce jestem zadowolony
zawsze to jakies nowe doswiadczenie i motywacja na przyszlosc

zwlaszcza ze ja i moj kolega bylismy najmlodszymi zawodnikami tych zawodow

jak organizator mi przysle foty to zamieszcze je tutaj






fotka wszystkich zawodnikow





podium mężczyzn





podium kobiet


Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-10-25 18:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no nic gratuluje 8 nie ostatniego miejscazdobyłeś doświadczenie itp tak dalej teraz ćwicz dalej ostro!!

który był szczepan!!??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6994
mogłeś dodać o 260x10kg zwyciężczyni kobiet ;D

edit: a podobno istnieje coś takiego jak wolność słowa ;p

Zmieniony przez - Ciorny w dniu 2008-10-25 19:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
remik brawo
dobrze sie prezentujesz na innych tle tak trzymaj
brawo Broo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ciorny popraw koniecznie wyciskanie
przysiad ładnie.. zacznij robić mc w wersji sumo wy***iesz 200 po kilku tyg treningu na spoko
masz przyszłośc w kat do 82,5 kg powodzenia jak cosik podbijaj na gg, pw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwasy dlaczego nie ma?

Następny temat

Problem z Brzuchem

WHEY premium