SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Omnadren 250 - Pierwszy Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1758

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 30
Witam, ostatnio zamówiłem metke, miałaa przyjsc balkan 10mg ale cos nie wyszło i prawdopodobnie za tą cene sprowadzono Omnadren 250. Wczesniej ćwiczyłem na siłowni i wgl ale wiadomo brak kasy, praca itp i byłą dośc długa przerwa. Zdeterminowałem się teraz na dłuższe posiedzenie z siłownią, własnie kupiłem 500g Universal Creatine dokupie też BCAA i Jakieś Białko może, ; I własnie moje Pytanie brzmi :
Czy Omnadren 250 warto brać na Cykl (pierwszy po przerwie)?
Czy może znaleźć kogoś i zrobić wymianke na Metke balkan 10mg ?

ANKIETA :

1. WIEK: 19
2. WAGA: 78
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 33/34 cm
-klatka: 102cm
-udo: 56cm
-talia: 87cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4/5 Miesięcy, potem dość długa przerwa
6. DIETA: Chwilowo brak, ale zamierzam opisać.
-białko: brak danych
-węglowodany: brak danych
-tłuszcz: brak danych
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Żadne sterydy nie były wczesniej przyjmowane.
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Rzeźba ewent. Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: okolo roku temu był ostatni cykl.
11. POZIOM BF%: brak danych
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie łysieje, brak zakol, u Taty tak samo.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem jak okreslić, ale nie mam żadnych problemów z "kupą" 2/3 razy dziennie, raczej dobra :d nie chudne, nie tyje :d
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80kg
-martwy ciąg: 70kg
-przysiad: przepraszam, ale nie pamiętam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3568
daj se jeszcze spokój z SAA

"Każdy ma jakiś plan walki, dopóki nie zostanie trafiony..."

Victory Loves Preparation

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 9561 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 62634
Za wcześnie na koks.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6411 Napisanych postów 214887 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 763411
potrenuj z dietą zobaczysz efekty

NIE ODPISUJE NA PW !!!!!!

Zapraszam do nowego działu

http://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html

Szukasz pomysłu na smaczny i zdrowy posiłek ?zapraszam do działu Kuchnia-http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Konsultacje-
cykle , suplementacja ,odżywianie rafalsfd@wp.pl

Pomagamy dzieciakom -http://www.sfd.pl/Nabijamy_Pajacyka_!!-t1138796.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1524 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15475
biceps 33/34 to chyba jakas prowokacja
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 30
no sory bardzo :P Wiem ze mały bicek, dlatego chce się wziać do roboty :d no dobra, ale jak już kupiłem to leży i o jeść nie prosi prawda :P Jutro jade po odbiór tego i zobacze co to jest dokładnie. no Po prostu kupiłem koks bo byłem przy kasie, a spore zamówienie już było więc i ja sie załapałem. A chciałbym dośc szybko się wyrobić :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7267
klata 80kg martwy 70kg . Trenuj kolego trenuj

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 581 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 9554
sie za jedzenie i trrenowanie wez a nie za sterydy, sezonowiec ...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 97 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1815
sewww juz po sezonie :)
napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 658 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6663
i tak pewnie fake to odpuść to .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1037
Bierz te mono i bcaa i terz przybierzesz kg,potem ta ome
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] owłosione myszki w modzie, nawet wosk już nie pomoze...

Następny temat

jakas podpowiedz/sugestia ;) ?

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?