SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 505

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 19 lat Na forum 188 dni Przeczytanych tematów 968
Omnadren macie sposób na mniejsze owłosienie na ciele?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 1057 Napisanych postów 11585 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162428
Reverofficial

Nic nie pomoze tylko regularna depilacja
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 19 lat Na forum 188 dni Przeczytanych tematów 968
dzięki na pewno skorzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1440 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42128
Reverofficial

Nie ma reguły większe mniejsze owłosienie. Będąc nad morzem czy basenem widziałem wielu mężczyzn o normalnej sylwetce a wyglądali jak małpoludy.
1

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14680 Napisanych postów 235636 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132930
Ja tam od lat lece plecy maszynka ,nic na to nie poradzisz
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 4090 Napisanych postów 68515 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 561618
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 794 Napisanych postów 3208 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 72957
lodzianin1

kuźwa jak? jeszcze nie wymyslilem sposobu na ogolenie sobie samemu plecow. zdradz sposob

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 300 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 27304
czellista
lodzianin1

kuźwa jak? jeszcze nie wymyslilem sposobu na ogolenie sobie samemu plecow. zdradz sposob

Zapewne nie sam lecz zonka leci po plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2232 Napisanych postów 13695 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 203757
czellista
lodzianin1

ja wchodze do wanny jak sie kapie i kobiete wolam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 794 Napisanych postów 3208 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 72957
trzeba ja jeszcze miec probowalem maszynke nawet do kija przyczepic ale lipa. myslalem tez o przytwierdzeniu jej do sciany pod prysznicem i na zasadzie misia brunatnego co ociera sie o drzewo. no ni chu.ja nie idzie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2232 Napisanych postów 13695 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 203757
Pomysl dobry a tak powaznie sa takie maszynki do golenia owlosienia chyba Philipsa z raczka choc mysle ze mimo wszystko samemu ciezko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Cypionate POMOC