SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Omlet ( na śniadanie lub po treningu)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9401

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1247
Składniki
1. 3 całe jaja
2. 2-3 łyżki kakao (albo słodzik)
3. 1 łyżka mąki tortowej
4. 2 łyzki białka serwatkowego (np. Ostrowia)
5. Szklanka musli ( lub rodzynek)
Przygotowanie
1. W pojemniki zmiksowac (mikserem trzez ok 1,5 min jaja z kakao.
2. Dosypac mąkę i białko i ponownie miksowac przez ok 1,5 - 2 min
3. Następnie dodac musli i wymieszac przez chwilę
4. Zawartość pojemnika wlac na rozgrzaną patelnie z oliwa i smarzyc jak nalesnik
Polecam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8599
Jakieś zdjęcie dodasz jak to ma wyglądać po przyrządzeniu ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1247
Wlasnie nie dałem rady umieścic zdjeć bo kabel z aparatu mi pies przegryzł. Ale mysle ze nie jest to przepis ktory wymaga duzo wysiłku wiec warto zaryzykowac.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11539
ja mam lepszy przepis 4 jajka , 125 g chudego twarogu i 100 g platkow - miksujemy wszystko na patelache i pieczemy - do smaku mozna dodac garsc rodzynek. Po upieczeniu smarujemy masłem orzechowym i niwielka iloscia dzemu niskosłodzonego , smacznego
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3969
Na patelni się nie piecze

> Per aspera ad astra <

napisał(a)
Początkujący
a co gotuje sie ?? co ty *******isz koles
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 9947 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52544
Na patelni sie smaży, omg.

a co gotuje sie ?? co ty *******isz koles

Inteligencja dzisiejszych ludzi.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2008-12-28 20:00:08

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

napisał(a)
Początkujący
ja *******e profesorowie Miodek dobrze ze wy jestescie inteligentni w **** - ja tam pieke i w******lam omleta a wy mozescie sobei smazyc
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1325
^^ poza tym pieczeniem to przepis moze i byc fajny ;P ale mogles go dodac w osobnym temacie, juz rozkminiam co wszamam po treningu xD czy pieczony czy smazony pzdr kuchciki xD
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 227 Napisanych postów 17146 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85776
Po treningu? Ciekawe

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8599
Zrobię to sobie jutro na śniadanie, ale zamiast rodzynek wsypię wiórków kokosowych, też powinno działać

Zmieniony przez - Faugval w dniu 2008-12-29 21:07:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dla człowieka na diecie redukcyjnej

Następny temat

Mocne sniadanko

Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie?