Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 4180 razy
  • Autor

Oliwa z oliwek + sok z cytryny

• Kealn
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 2 lata
    • LPA: 1748

Wysłano 05 sierpnia 2012 13:35

zgłoś naruszenie

Witam
    Tak przeglądając forum i stare tematy natknąłem się na sposób oczyszczania za pomocą tych dwóch "preparatów". W sensie wieczorem popija się oliwę sokiem z cytryny i podobno oczyszcza się dzięki temu wątroba i jelito. Nie chciałem bawić się w archeologa dlatego stworzyłem nowy temat, aby zapytać Was : czy ktoś to robił ostatnimi czasy i czy rezultatem tego będzie tzw. rozwolnienie ? :P Bo nie wiem jakoś sceptycznie do tego podchodzę by taka mieszanka miała wywołać jakieś skutki uboczne które by do tego prowadziły ;>.
  • Wysłano 05 sierpnia 2012 13:42

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • MsQ77
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 15284

Wysłano 05 sierpnia 2012 13:42

zgłoś naruszenie
    Pij smiało, ja raz tak próbowałem gdy chciałem wypić oliwe i nie było żadnych problemów żołądkowych ;)
    ;]
  • Kealn

Wysłano 05 sierpnia 2012 15:22

zgłoś naruszenie
    Nie tyle chodzi o problemy co teoretycznie tak to powinno działać, znaczy przeczyszczać jelita i wątrobę. Pijesz 50 g oliwy i poijasz paroma łykami soku, i tak trzy razy co 15 minut. No i skoro Ty mówisz, że w sumie to nie działa to się zastanawiam nad sensem takiego oczyszczania :P Może ktoś jeszcze by się wypowiedział na ten temat ?
  • Koniu151
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 210831
    • Status:Ekspert

Wysłano 05 sierpnia 2012 16:19

zgłoś naruszenie
    ma to wiele wariantów - aloes + oliwa + cytryna + siemię lniane chyba najpopularniejszy, jelita czyści ładnie i wychodzą rzeczy, których byś się nie spodziewał.
    POMOC W UKŁADANIU DIET/TRENINGÓW ONLINE.

KONTAKT koniu151.sfd@o2.pl

PROFIL TRENERA/DIETETYKA(ZDJĘCIA PODOPIECZNYCH, KONTAKT ):
    [http://www.sfd.pl/-t907935.html]
  • Kealn

Wysłano 05 sierpnia 2012 16:38

zgłoś naruszenie
    "ma to wiele wariantów - aloes + oliwa + cytryna + siemię lniane" Czyli wariant oliwa + sok z cytryny będzie nie wystarczający? bo nie mam ani aloesu ani siemia ;/ można je czymś zastąpić ? I jak to wygląda łykasz wszystko po kolei i sruuuu ? :P "elita czyści ładnie i wychodzą rzeczy, których byś się nie spodziewał. " Swego czasu zaginął mi memory card do ps2.. a nóż widelec zobacze go po latach.. lol.