SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - CARBONOX (początek stosowania, dawkowanie?)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Witam.

Póki co amatorsko ale biegam wg treningu przygotowanego przez trenującego kolegę, i chciałem zacząć stosować Carbonox. Czy ktoś może ma doświadczenie w stosowaniu ? Chciałbym mieć info o dawkowanie dla początkujących.. I sugestia jest żeby rozpuścić w 100ml wody, i pić podczas treningu, przed i po. Kiedyś ktoś mi rozpuszczał też coś ale nie pamiętam co to było i dawał 500ml wody, więc nic się nie stanie jeżeli i to bym rozpuścił w 500ml wody i pił w czasie treningu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
"zjedz szybko i kup nowe" - dobrze powiedziane, rozrób sobie tą jedną porcję w większej ilości płynów i popijaj podczas treningu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
w jakim celu chcesz stosowac carbo do picia jako napój hipertoniczny , izotoniczny czy hipotoniczny ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Nie znam wszystkich pojęć "po polsku" ale chyba izo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
Hipertoniczny - stosuje się go w okresach odnowy powysiłkowej w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu.
Izotoniczny - nadaje się idealnie do szybkiego wyrównania strat energetycznych oraz wodnoelektrolitowych powstałych podczas wysiłku fizycznego. Stosuje się go przed, w trakcie oraz po treningu
Hipotoniczny - w napojach hipotonicznych zawarte ilości węglowodanów, oraz soli mineralnych wchłaniają się szybciej do organizmu niż w innych roztworach. Dlatego też napój taki skutecznie działa w okresach intensywnych ćwiczeń, w których przerwy pomiędzy kolejnymi wysiłkami są bardzo krótkie np.: podczas zawodów, meczu czy startu.

Jak chcesz izotoniczny to polecam Hot-a z activlaba , bardzo wydajny

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-09-21 16:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Nie za długo w tym "siedzę" stąd i moja wiedza nie jest jeszcze duża.

Suma sumarum miałem korzystać póki co z Carbo, więc produktu nie zmienię, interesowało mnie tylko to dawkowanie, czy mogę w 500ml wody rozpuszczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko zależy ile gramów rozpuścisz - taki otrzymasz napój (hiper,izo,hipo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Załóżmy ze porcję - 50/60g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
izotoniczny to ok 50g na 500ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
A 50g na 100ml /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
to juz na pewno nie bedzie napój izotoniczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
to bedzie strzal cukrowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam 15 lat i nie stać mnie na dietę co robic

Następny temat

Problem z wagą

WHEY premium