logo
zamknij zamknij

Olimp Creatine MegaCaps 1250

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33985

0 5 0
napisał(a)
rybsooon
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132
Witajcie, własnie kupiłem kreatyne olimp monohydrat mega caps 1250 w kapsułkach, i po otwarciu sie troche zdziwiłem, te tabletki sie jakos odkreca? sa takjakby plastikowe ? jak to brac?

Pierwszy raz biore suple także pytam, i sory z góry. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
NameNotDis
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10185
łykasz je razem z tą otoczką nic nie odkręcaj

Yo, yo mada faka bicz!

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4036 Napisanych postów 129192 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545663
nigdy nie widziales kapsow?
napisał(a)
rybsooon
Początkujący
Ok. A teraz jak to dawkować?

Tam pisze 4 tabletki dziennie, jak 2 przed treningiem i 2 po czy jak to ma byc?
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4036 Napisanych postów 129192 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545663
nie.
4 na czczo i 4 po treningu.
napisał(a)
rybsooon
Początkujący
ze co? Na opakowaniu pisze dokladnie tak: 4 kapsułki dziennie po treningu lub o podobnmej porze w dni nietreningowe. Nie nalezy przekraczac zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciagu dnia. Suplement diety nie może byc stosowany jako substytut zróznicowanej diety.

Czyli mam brac ogolnie 4 tabletki. Ale musze je naraz brać, czy moge je rozdzielić sobie ze np. 2 przed a 2 po treningu?
2
napisał(a)
Ekspert
Help
Kto mu wytlumaczy, ze powinno brac sie 10g mono dziennie, bo ja nie mam juz sily
napisał(a)
scigacz_89
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68380
prowokacja.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2007-08-29 12:01:59

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

napisał(a)
rybsooon
Początkujący
zadna prowokacja. Dziwne ze wszędzie na aukcjach ALlegro z tą odżywką piszą cytuje: " OPAKOWANIE STARCZY CI NA 40 DNI SUPLEMENTACJI " lub : Dzienna porcja: 4 kapsułki.

TO wy chyba coś źle mówicie. I tam pisze ze wazne jest aby nie przedawkować. Boje się troche dlatego pytam dokładnie.
napisał(a)
Xeor
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
Kolego nie przedawkujesz kreatyny, jak weźmiesz 4 rano i 4 po treningu, chodzi o to że producent tyle zaleca a ten ich tekst jest wszędzie, ta kreatyna w zalecanej dawce jest dobra, ale w podwójnej dużo lepsza i nie powoduje skutków ubocznych. Więc decyzja należy do Ciebie jak nie chcesz przekraczać zalecanej porcji dziennej to 2 rano na czczo i dwie po treningu.
napisał(a)
Sąsiadwroc
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1548 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16018
Chłopie ! Wpisz sobie słowo: kreatyna. Dział odżywki -> prawy górny róg -->wciśnij ENTER.

Nie dziw się wzburzeniu, bo takie pytania na tym forum są fundamentami jego istnienia. I 100000000razy było o nich pisane. Tylko nie można iść na łatwiznę i od razu pytać.
Regulaminu też pewnie nie czytałeś...
1

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dokupic gainer?

Następny temat

Co wybrać?

Sałatka z krewetkami

Jak wybrać dobre parówki?

Fałszywe ciężary i rekordy siłowe – po co ludzie to robią?

Pompki kobiet

Karol Małecki wyciska 80 kg hantle!!!

Plan treningowy dla początkujących kobiet

Ziemniaki a odchudzanie

Tamilewska i Dmochewicz przegapiły zawody!