Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 11354 razy
  • Autor

    Ogromny problem... Wypadają mi brwi!

  • Mario859
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 81
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 11617

    Wysłano 06 września 2006 16:15

    zgłoś naruszenie

    Witam. Dzis na lekcji anglieskiego zauważyłem, ze przy lekkim otarciu, pociagneciu brwi na rece zostaje kilka włosków. Nigdy nie miałem takie problemu. Dodam, ze od paru dni mało spie (6-5 godz.) i jestem strasznie zestresowany. Nawet mnie brzuch troche boli od tego zdenerwowania.

    Czy brwi mogą wypadac ze wzgledu na stres i mala ilosc snu ? Pomocy! Wiem, ze na to sie nie umiera ale nie chce stracic brwi. Dzisiaj juz brałem multiwitaminke tj. Vitaral.

    Mam dopiero 16 lat. Miał juz ktos cos takiego ?
  •  Odżywki i suplementy

    Wysłano 06 września 2006 17:05

    Koniecznie sprawdź te produkty:



    sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • searme
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4405
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: 12
    • Płeć: Kobieta
    • LPA: 43630

    Wysłano 06 września 2006 17:05

    zgłoś naruszenie
    Ale wypadają Ci tylko brwi?W innych miejscach włosów nie tracisz?Raczej nie ma takiej możliwości, żeby komuś wypadly same brwi, więc się nie przejmuj, zwłaszcza jeśli to tylko kilka włosków. Może to jednorazowa wymiana Jak chcesz je wzmocnić, smaruj przed snem odrobiną olejku rycycowego, sprawdzony sposób.
    "The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

  • Mario859
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 81
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 11617

    Wysłano 06 września 2006 17:15

    zgłoś naruszenie
    Tzn. gdy tak przegarne palcami wlosy to tez kilka wypadnie. Czasami wypadnie jakis wlos lonowy ale np. na rekach i nogach wszystko gra. Zmartwilo mnie to strasznie dzisiaj, bo co pociagne delikatnie za brwi to przynajmniej jeden wlosek wypadnie.

    Ten olejek to pomaga ?

    A na złogodzenie objawow stresu i male problemy z zasypianiem moge brac Validol ?
  • searme
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4405
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: 12
    • Płeć: Kobieta
    • LPA: 43630

    Wysłano 06 września 2006 17:46

    zgłoś naruszenie
    Validol to środek naturalny, zdaje się że głównie na bazie waleriany i mentolu, więc chyba nie ma przeciwskazań, żebyś go przyjmował. Pamiętaj tylko,zeby nie łąćzyć validolu z innymi lekami o podobnym działaniu.

    Zwróć uwagę, czy nie wypadają Ci w nadmiarze włosy z głowy, wydaje mi się,że to może być na tle stresu. Ale wtedy utrata brwi byłaby raczej objawem towarzyszącym.

    Olejek kupisz w aptece za parę złotych, bardzo dobrze odżywia włosy od zewnątrz.

    I przestań się tak stresować
    "The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

  • Mario859
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 81
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 11617

    Wysłano 06 września 2006 17:57

    zgłoś naruszenie
    Ten stres to przez nowa szkole. Ciagle czyje jakis lek tylko zupelnie nie wiem przed czym. Moze to od tego wypadaja mi te brwi. Przy okazji wlosy tez troche. Przy intensywnym "czochraniu" wypada ok 10 włosów.

    Kupie ten olejek i validol, a jak nie pomoze to w poniedziałek ide do lekarza.

  • Mario859
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 81
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 11617

    Wysłano 06 września 2006 18:03

    zgłoś naruszenie


    Oto moje brwi.
  • searme
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4405
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: 12
    • Płeć: Kobieta
    • LPA: 43630

    Wysłano 07 września 2006 11:07

    zgłoś naruszenie
    No są przerzedzone Lepiej nie zwlekaj z lekarzem. Te, które mają wypaść, i tak wypadną, ale wazne, żeby jak najszybciej zaczęły odrastać. I bierz jakieś dobre witaminy, moze też drożdże i siemię lniane. Ale najważniejsza jest prawidłowa diagnoza, oby to nie było na tle autoimmunologicznym (ale chyba nie, skoro rzęs i włosów na głowie w dużych ilosciach nie tracisz).
    "The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

  • Mario859
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 81
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 11617

    Wysłano 07 września 2006 19:19

    zgłoś naruszenie
    Na tle immunologicznym ? Tzn. ze moze cos nie tak z moim układem odpornosciowym ? Nie chorowałem ostatnio.
  • Mario859
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 81
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 11617

    Wysłano 08 września 2006 20:53

    zgłoś naruszenie
    Słuchajcie czy takie objawy moga byc od witaminy C ? Jak wiadomo ona podnosi olosc limfocytów B. Moze to przez to, ze jak ja biore jest ich wiecej i robi sie to autoimmunologiczne cos. Moj organizm zaczyna polowac na moje włosy... Szok...
  • searme
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 4405
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: 12
    • Płeć: Kobieta
    • LPA: 43630

    Wysłano 09 września 2006 11:47

    zgłoś naruszenie
    Na pewno nie od wit. C,tym bardziej,że ona się nie odkłada w organizmie, podłoże łysienia na tle autoimmunologicznym jest w ogóle niejasne, ale wykazano w wielu przypadkach związki ze stresem, depresją,itd. Ale to raczej nie to, bo wtedy traci się włosy na całym ciele. Wal do lekarza jak najszybciej.
    "The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

  • Mario859
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 81
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 11617

    Wysłano 09 września 2006 14:10

    zgłoś naruszenie


    Tam teraz drugie zdjecie. Tamto jest zrobione dwa dni temu. Zanim pojdze do lekarza to powiedzcie czy ubytek sie powieksza. Dodam, ze moja mama sie ze mnie smieje i mowi, ze zawsze takie miałem.