SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ofensywny środkowy pomocnik

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Jak grać na tej pozycji ? Jakie umiejętności się przydają ? Poradźcie coś. Nagradzam sogiem każdą przydatną mi informacje. pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
Hmmm... Co by tu można dodać?
Pierwsze co to kondycja i wytrzymałość, ŚP musi niestety najwięcej biegać po boisku w meczu dlatego zawsze robią najwięcej kilometrów. Umiejętność przenoszenia gry jednym długim podaniem z prawej strony na lewą i na odwrót. Jest to bardzo ważne więc ćwicz jak najdalsze przekopy zarówno prawą jak i lewą w moim przypadku słabszą nogą. Z kiwaniem raczej nie przesadzać, jednego góra dwóch zawodników i pozbyć się piłki, jeżeli będziesz się starał więcej to raczej będą przeciwnicy próbowali grać z Tobą w kości a nie w piłkę. Puszczać napastnikom dużo tzw. zagrań w uliczkę czyli widzisz lukę pomiędzy dwoma to pokazujesz lub krzyczysz żeby wbiegaj pomiędzy i grasz mocno po ziemi lub na wysokości kolana żeby nie miał problemów z opanowaniem i przyjęciem. Będziesz ćwiczył przeżuty to i siła się poprawi w nodze więc strzał mocny sam przyjdzie, precyzja również jeśli będziesz już kopał tam gdzie będziesz chciał. Tak więc na meczach dużo walki i na treningach dużo wysiłku a wyniki przyjdą same:) W domu gdy masz trochę czasu to radzę jeszcze codziennie wieczorkiem ćwiczenia z aerobicznej szóstki Weidera i seriii dasz radę tyle rób na maksa każdego dnia i serie pompek na maksa, dobrze jest np. 3 x 20, pomiędzy seriami 30sekund przerwy:)
Powodzenia w grze i treningów życzę i mam nadzieję że coś pomogłem:)

PS jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało napisz.

Jak pomogłem, przyznaj SOG'a:)
<><>Galatasaray<><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3956
Moze to niejest przez Ciebie oczekiwana odpowiedz ale na pomocy nastaw sie na bieganie(cwicz kondyche:D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
pomoże mi ktoś jeszcze ? Bardzo bym o to poprosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2413
Pozycja, którą podałeś jest b. trudna. Najbardziej tutaj przydają się umiejętności zagrywania piłki w tempo oraz strzały z dystansu. Nie można również zapomnieć o kondycji i wejściach w pole karne Osobiście pracował bym nad koordynacją ruchową bo taki Jan Koller się nie nadaje na tą pozycję

Najlepszą obroną jest atak.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
Roger grał na tej pozycji ze Słowenią.

Ty graj zupełnie inaczej. I to wystarczy

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
tzn. jak ? bo nie przyglądałem się szczególnie ... Proszę bardzo o jakieś jeszcze podpowiedzi będę wdzięczny ;]pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
Roger był wolny, chaotyczny, nie czuł gry, popisywał sie sztuczkami i człapał na boisku

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Podajcie jeszcze jakieś wskazówki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
pomóżcie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Rób to co umiesz i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
siemaneckzo rafa10... jesteśmy w sumie do siebie podobni bo ja też gram na tej pozycji w klubie... w klubie juz gram od 7 lat.(teraz mam 14 lat;D) Grałem na różnych juz pozycjach napastnik prawo lewo skrzydlowy i srodkowy pomocnik.... i pozostalo mi na ofensywnym środkowym pomocniku ponieważ umiem szybko wyprowadzić piłkę dobrze zagrać szczególnie długą piłkę. I mam silne uderzenie... tylqo ostatnio u mnie szwankuje celnośc podań... mam dobry drybling czasami na meczu umiem kiwnąć nawet 6 zawodników tylqo niewiem czemu mi sie to udajje tylqo wtedy gdy schodze z środka na bok i wtedy zaczynam swoją kiwke... bo jak próbowalem nieraz srodkiem przejść paru gości to mi sie nieudawało. A więc robiłem tak albo wjeżdżałem z boku i wrzuta albo ze środka kiwnołem jednego i strzał na bramke... ostatnio na meczu okiwałem 5 zawodników i szczelilem gola w tym meczu zaliczylem hat tricka hehe ;D i też bym prosil o jakieś szczegółowe info o treningu dla zawodnika grającej na pozycji ofensywny środkowy pomocnik. a są może jakieś treningi na lepsze i szybsze myślenie na boisku????

---> football is my life <---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

Następny temat

prosze o pomoc suple siłka piłka nozna

Wiecej