SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzież do biegania, co wiecie o compression Under Armour?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, szukam jakiejś koszulki pod t-shirt takiej obcisłej do biegania, znalazłem Under Armour Compression jednak nie wiem co o tym myśleć 110 zł za koszulkę, a za tyle znalazłem na stornie autoryzowanego dystrybutora. Może NIKE coś podobnego kiedyś miałem, ale po bieganiu nie da się odklejić od ciała. Jakie są wasze opinie i rady, kupić Under Armour, czy może Nike bo cena jest podobna. Z góry dzięki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a czemu szukasz takiej specjalnej koszulki do biegania?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Raz dużo biegam, dwa kolega mi polecił, miałem wcześniej Nike tylko podczas upałów przyklejała sie do ciała i uczucie nie ciekawe było. A właśnie Under Armour kolega mi polecił i chciałem jakies opinie znaleźć. Wiem, że niektórzy używają tego do ćwiczeń na siłowni, i chciałem sie dowiedzieć jakie są i opinie zanim kupie jeśli w ogóle kupie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
po prostu jezeli bieganie nie jest Twoim zawodem i nie zajmujesz sie tym profesjonalnie
nie widze sensue pojscia w taka odziez....
nie poprawi Ci to ani osiagow ani wytrzymalosci w takich warunkach :)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
UA to w tej chwili najlepsza firma w branzy odziezy sportowej. rynek amerykanski jest juz zdominowany, teraz atakuja europe. sam uzywam i moge smialo powiedziec, ze lepszej jakosci nie znajdziesz

edit: nie jestem dilem tej firmy, ksywa to przypadek

Zmieniony przez - armour w dniu 2009-07-15 10:17:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Gdzieś czytałam, że ciuchy UA nie mają funkcji typowo kompresyjnych, są po prostu obcisłe...trochę szkoda, że samą nazwą (zawierającą słowo "compression") wprowadzają klienta w błąd:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 574
Kup sobie koszulkę brubeck to polska firma
mają super odzież w rozsądnych cenach

TATA MIKOŁAJA

Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
http://www.TTSzczecin.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
mają czy nie mają funkcji kompresyjnych, mnie to specjalnej różnicy nie robi. Ja jestem zadowolony z mojej koszulki UA. Kupiłem ją niby do biegania, ale gram w niej w piłkę i na siłownię nawet chodzę. Dla mnie spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Ja biegam w normalnych ubraniach i przebiegam po kilka-kilkanaście KM.
I co mi da takie ubranie PRO? +3 do prędkości?
Czasem widzę kolesi o których można śmiało powiedzieć: więcej sprzętu niż talentu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
hahahha dobre :D
Mi nie daje +3 do szybkości ale daje -3 do pocenia się I mi to wystarczy. Jeśli ktoś się mocno poci, to ubrania termoaktywne jak najbardziej mu się przydadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
No właśnie - 3 do pocenia, + 5 do lansu hehe. Tak na serio, to te koszulki Under Armour są bardzo dobrej jakości, mam jedną do biegania tylko, nie pocę się w niej, skóra oddycha i w ogóle. Dla osób, które w lecie obficie się pocą, a pracują aktywnie lub trenują, są idealne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan tygodniowy na schudnięcie

Następny temat

chciałbym schudnąć i poprawć przy okazji sylwetke serdecznie prosze o wskazowki

WHEY premium