SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odtłuszczenie i przybranie na masie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

13

Płeć

mężczyzna

Waga

112

Wzrost

185

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, wf, a w domu siedzę i nic nie robię

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

piłka nożna, jazda na rowerze

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrów jak ryba

Stosowana lub planowana suplementacja

przybranie na masie i odtłuszczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam!

Chciałbym abyście mi doradzili jak skutecznie schudnąć. Od zawsze byłem chłopakiem który dobrze sobie wyglądał. W ostatnim czasie bardzo dużo przytyłem z powodu chorób/wypadków. Jakieś 4 lata temu byłem chory na Sarmonellę. Dużo schudłem, ale potem 2 tyle mnie przytyło. Potem miałem złamaną ręke i nogę (wypadek samochodowy). Dużo mnie przybrało. Potem wraz z kolegą z ławki zachorowaliśmy na poważną chorobę i przez 4 miesiące braliśmy sterydy. Przez co teraz wyglądam jak świnka. Moi dwaj koledzy wyglądali jak ja teraz, ale odchudzili się i wyglądają normalnie jak każdy normalny człowiek. Tylko nie, ale z ich wszystkich ja mam najlepszy wygląd, chodzi mi o umięsnienie i posturę. No i chciałbym się odtłuścić i przybrać na masie mięśniowej czy jak to się mówi(pierwszy raz znajduję się na takim forum, czy szukam rad dotyczących odchudzania). Jedynie co mam to rowerek i ćwiczenia w domu, nie stać mnie na leki odchudające czy moich rodziców. Czy moglibyście mi coś doradzić jak ćwiczyć jak intesywnie, co jest jak wychodzę do szkoły, czy brać 2 śniadanie co jeść na wieczór i po szkole. Zależy mi aby jakoś wyglądać. Ostatnio spodobała mi się pewna dziewczyna, ale powiedziała że nic z tego bo wyglądam jak świnia. I mam teraz mocną motywację do tegy aby się odchudzić. Mam duzy brzuszek i cycuszki :D Proszę mnie nie komentować z tego co napisałem tylko pomóc. Dziękuję za przeczytanie :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
po pierwsze nie da sie budowac miesni i palic fatu jednoczesnie
poczytaj tematy:
https://www.sfd.pl/Regulamin_dzialu_Junior_SFD_ANKIETA+_podstawowe_info._-t816238.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
No dobra, to chciałbym spalić tłuszcz, chociaż do płaskiego brzucha;]
To potrafilibyście określić dla mnie prawidłową dietę + ćwiczenia(brzuszki, przysiady, jazda na rowerze i gra w nogę)

Jeśli chodzi o rano to o 7 rano muszę już wyjść z domu, a wracam około godziny 15. Zawsze rano robię trochę brzuszków i przysiadów, nie wiem co z obiadem mam zawsze 2 dania to zupa ziemniaki jakaś sałatka. To może na obiad zjeść tylko np trochę sałatki, lub mięso jakie jest na obiad a potem godzinna jazda na rowerku... Na kolację nic nie jem, prócz herbaty/ zielonej herbaty. Czy taki sposób jest dobry. Do szkoły nie biorę kanapek tylko banan lub jabłko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Dzięki, będę się zagłębiał w tematy... Porozmawiałem z mamą i pójdzie ze mną w tygodniu do dietetyka, ten ułoży mi dietę, a ja zadbam od ćwiczenia. Dziś u cioci jak postawiłem się na wadze to zobaczyłem takie liczby: 118.9 <olaboga>:) )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch

Następny temat

KREATYNA + DEXTROZA

Wiecej