SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odrastanie włosów na nogach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 0
Ciekawi mnie jak zachowują się włosy na nogach i rękach, jeśli cały czas je się goli. Jeśli po tym czasie, pozwoliłoby się im odrosnąć, to czy wyrosły by jako grubsze, bujniejsze?
Czy jest jakaś różnica w odrośniętych włosach, jeśli np. zgoli się je raz na ręku aby zrobić tatuaż ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 150 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1381
To jest tak jak z trawą, im częściej kosisz tym szybciej wyrasta i jest "bujniejsza"... Ale jak potrzebujesz naukowych 200% pewnych opinii to mnie nie słuchaj :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2480
a mnie ciekawi co zachodzi podczas takiego golenia, ze potem odrastaja. podraznia sie cebulki, czy cos takiego?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mieszki wlosowe, zdolnosc do odbudowy/regeneracji

Następny temat

Krew z nosa

Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” 19 wariantów na ciągi i przysiad 19 wariantów na ciągi i przysiad Odżywianie komórkowe, czyli zwierzęta nie mają chorób serca, a rekiny raka Odżywianie komórkowe, czyli zwierzęta nie mają chorób serca, a rekiny raka Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność