SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiednie połączenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3511
Witam! Chciałbym od połowy września zakupic nastepujace odzyki i suplementy: z Megabolu: Kreatyna, HMB, EGG Amino i EGG Pro 95%, chciałbym dozucic jeszcze Glutamine,ale nie wiem jakiego producenta, jak macie jakies rady co do tej kwesti, to radzcie! Teraz sedno sprawy: Nie wiem czy takie polaczenie da jakis rezultat niz zwykly cykl z Kreatyną i HMB i białkiem. Pytam, bo nie chcialbym wyrzucac hajsu w bloto.
Prosze o dobre rady!!!

Teraz cos o mnie: trenuje od roku, mam 16 lat, przez ostatni rok przeszedłem 2 cykle z kreatyną i HMB, diety sie trzymam takiej: dostarczać jak najwiecej weglowodanow i bialka, zaczynałem podnoszac 50kg i mając w lapie 31cm, uroslem od tego czasu do 35cm w lapie i podnosze teraz 65kg. Przez okres wakacji trenuje, ale niczego nie zarzywam.

Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!!!

POZDRO!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
Hmb z kolej wymaga dluzszego stosowania i sporych dawek,takze koszty beda spore.Nie mowie nie...ale pomysl czy chcesz w to inwestowac

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
NO ja bym nie kupowal odzywek megabola sa tanie ale niesmaczne i slabe.Widze ze zalezy ci aby bylo jak najtaniej wiec kup bialko,kreatyne i hmb z posrod firm: Vitalmax,Trec,Olimp

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
masz diete?
jaki cel?chyba masa skoro chcesz kreatyne

dlaczego opierasz suplementacje na megabolu?są lepsze firmy które mają suple/odzywki w porównywalnych cenach,np.trec,olimp

cwiczysz rok,a zrobiłes juz 2 cykle na kreatynie?
troche głupota.sam chyba to wiesz,skoro przez rok,biorąc 2 razy kreatyne i HMB podjechałes na wycisk tylko 15kg.z dobra dieta i odpowiednim treningiem podjechałbys nawet wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
to ile by ''podjechal''to akurat kwestia indywidualna i nie ma co na ten temat spekulowac...Ale tez sadze ze siegnales po kretke za wczesnie no ale trudno nic sie nie stalo.Dbaj o diete i terning,a jezeli kretke dobrze dziala to kup se znowu i bedzie dobrze

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Uloz diete!!!(szczegoly w odzywianiu) jest to na prawde bardzo wazne, Jesli nie mozesz dostarczyc wszystkich makroskladnikow z diety (brak apetytu, czasu, itd) to dobrze bedzie kupic jakiegos gainera...
Do tego bialko na noc, kreatyna, carbo, witaminy-mineraly to powinno wystarczyc.

Luciano, damixxx wytlumczcie mi dlaczego odzywki megabola sa slabe?
Moze zeby bylo wam latwej: dlaczego np egg protein megabola jest slaby? co takiego maja bialka innych firm czego nei ma megabol?
I to samo w stosunku do kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
sa okropne w smaku i przereklamowane...
Wiadomo bialko to bialko ale...jednak radze wybrac inne<to moje zdanie>chocby nie egg protein tylko wpc bo po jajecznych sa osre baki:D
co do kretki to jeszcze ujdzie ale tez nie zachcecam i tyle..

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
bedac upierdliwym to nie ma znaczka crepure i nie jest micro...

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Co do smaku to rzecz gustu, jednym smakuja a innym nie!! A niedobry smak chyba nie jest oznaka jakosci produktu? czy sie myle?
Baki to normalna rzecz po egg!!

"co do kretki to jeszcze ujdzie ale tez nie zachcecam i tyle.. " Dlczego nie? Co jest z nia nie tak? moze smak ci przeszkadza?
Nie ma znaczka creapure - taaa wyzej poleciles vitalmaxa, ktora tez nie ma znaczka creapure

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-07-18 18:09:54

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-07-18 18:10:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
veron pokaz mi gdzie napisalem,ze megabol ma słabe odzywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
o tutaj
"dlaczego opierasz suplementacje na megabolu?są lepsze firmy które mają suple/odzywki w porównywalnych cenach,np.trec,olimp"

Jezeli napiszesz, ze to nie znaczy slabe tylko, ze sa lepsze od megabola to wytlumacz mi dlaczego te firmy ktore podales maja np lepsze bialko i kreatyne od megabola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
kreatyne megabol mialem i naprawde sie zawiodlem,a byl to chyba moj drugi cykl.Duzo pozniej mialem np prolaba ktora tez nie jest mikro i np straighta i dzialanie bylo duzo lepsze.To jest moje zdanie i masz prawo mysliec inaczej,od tego jest forum aby poznawac swoje opnie.Napisalem ze nie polecam kretki megabola bo nie jest micro i crepure ale dodalem ze to upierdliwe przyczepki bo zazwyczaj sie tym nie sugeruje.Mozna pisac ze kretka to kretka i niewazne jakiej firmy ale ja czasami odczuwalem rozne dzialania z roznych firm.Dieta i trening i regeneracja zawsze byly ok.

Born to be wild

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze?

Następny temat

Mam Pytanie / prosze o szybka odpowiedz

Wiecej