SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odpowiednia dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1135
Witam wzrost ok 176 waga 75kg
od 21.01.08 zaczynam ostro FBW ,i mam pytanko
posiadam sporo masy tłuszczowej do spalenia,
i jednoczesnie chce rzezbic,potrzebuje diety zeby chudnac ,obecnie biore hmb,ale niedułgo juz.prosze o pomoc w ułożeniu diety.Dziekuje

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2643 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24308
pogrubione tematy u góry strony, napewno znajdziesz.

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 10135 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38606
Z chęcią pomożemy, w czym masz problemy przy układaniu?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1135
poprostu musze miec taka diete która pomoze mi schudnac i pozwoli cwiczyc na siłowni z dobrymi wynikami,i zabardzo niewiem co jesc???????????????????

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Poziom tłuszczu ? Jak mierzyć ?

Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie?