logo
zamknij zamknij

Odmierzanie dawki supli

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237

0 5 0
napisał(a)
kacper3355
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 237 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7964
Cześć. Mam dość dziwne pytanie - a mianowicie mam zamiar zacząć suplementacje witaminą B5 oraz acetylem l-karnityny w celu eliminacji trądziku. Chcę kupić oba te suple w proszku. L-karnityne dawkuje się tu dość nisko, tzn. 250mg na porcje wraz z 750mg B5 - zastanawiam się jak to dokładnie odmierzyć, nie posiadając wagi jubilerskiej. Na myśl przychodzi mi strzykawka - co o tym myślicie? Da radę takim sposobem? Niestety cienko u mnie z jednostkami i nie wiem czy wyjdzie tak jak powinno, na strzykawce są oczywiście millitry i (?mikrolitry?).
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3956 Napisanych postów 128506 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 530107
waga jubilerska koniecznie jest potrzebna

https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/

1
napisał(a)
Aliens94
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 43 dni Przeczytanych tematów 127
tak jak wyzej Tomek napisal waga jubilerska sie przyda. Droga to ona nie jest , a przyda Ci sie nie raz nie dwa ;)
1
napisał(a)
kacper3355
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 237 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7964
Takie za 15zł z allegro będą ok czy raczej szukać coś droższego?
napisał(a)
Aliens94
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 43 dni Przeczytanych tematów 127
Bedzie ok
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3852 Napisanych postów 88939 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 427416
Tylko zobacz jaką ma ona skale bo są 2 typy z dokładnością 0,1 dla ciebie kiepsko się sprawdzi i lepiej brać z dokładnością 0,01g koszt ok 20 zł na allegro, są jeszcze mikro miarki ale też by trzeba wiedzieć ile prochu na taką miarkę wchodzi

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
kacper3355
Początkujący
Wziąłem już taką z dokładnością 0,01g za 13zł :D Temat do zamknięcia, nie ma co cudować ze strzykawką
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3852 Napisanych postów 88939 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 427416
Strzykawki sa dobre jak robisz roztwory na bazie wody, tylko pieron wie czy te substancje się nie popsują po zmieszaniu z wodą

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
TomQ-MAG Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3956 Napisanych postów 128506 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 530107
strzykwka dobra jak juz zalezy nam na 1mg substancji i pod wrunkiem, ze jest dobrze rozpuszczalna w wodzie

https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/

napisał(a)
Aliens94
Początkujący
Ale czy to wazne ? napisał ze kupil wage to temat do zamkniecia
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Tak to jest ważne może ktoś kiedyś tu zajrzy i się czegoś dowie, np z yohimbiny się rozbi roztwory wodne bo dawkowanie np 10 mg juz jest kłopotliwe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz na drugą ture ?

Następny temat

odżywki